Jeśli cenisz naszą działalność, możesz ją wesprzeć indywidualnie oraz poprzez instytucję bądź firmę! To świetna okazja, by pomóc nam rozwijać się i tworzyć wspólnotę, która stara się być otwarta na spotkanie i dialog z każdym!

Sprawdź co możesz zyskać zostając naszym mecenasem: indywidualnie bądź jako firma/instytucja.

Możesz nas wspierać poprzez przelewy na konto 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457 lub poprzez PayPal (w obu przypadkach zachęcamy do wsparcia w mniejszych kwotach, a regularnego, np. poprzez ustawienie regularnej, comiesięcznej płatności).

Kim jesteśmy? Jako Kluby “TP” działamy od 2007 r., kiedy w Łodzi powstał pierwszy Klub. Od lutego 2019 r. prowadzimy Stowarzyszenie im. Jerzego Turowicza, które jest zapleczem organizacyjnym dla wszystkich Klubów. Obecnie prowadzimy 30 Klubów w Polsce i na świecie.

Co robimy? Inicjujemy spotkania z bezdomnymi (Zupy w Łodzi i Wrocławiu, wsparcie dla domu s. Małgorzaty Chmielewskiej w Medyni Głogowskiej), pomagamy obcokrajowcom (lekcje języka obcego w Rzeszowie), wreszcie kultywujemy Tygodnikową tradycję (publikujemy komentarze Józefy Hennelowej, organizujemy wspomnienia rocznicowe i nie tylko wybitnych ojców założycieli i legend tygodnika, m.in. Hanny Malewskiej, Jerzego Turowicza, Stanisława Stommy, Stefana Kisielewskiego, Krzysztofa Kozłowskiego, Jana Pawła II, Jacka Woźniakowskiego czy Stanisława Lema).

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Obejrzyj folder opisujący naszą działalność. KLIKNIJ

Obecnie zbieramy fundusze na podstawową działalność Stowarzyszenia – naszym celem jest zapewnienie płynnego działania biura Stowarzyszenia, które jest niezbędne do realizacji podstawowych zadań Klubów, a więc prowadzenia spotkań, dyskusji, debat i innych wydarzeń o charakterze charytatywnym, edukacyjnym i kulturalnym. Szukamy także środków, które pozwolą nam finansować inicjatywy kształtujące społeczeństwo obywatelskie, w tym program stypendialny dla osób (także Klubowiczów), które realizują charytatywnie inspirujące projekty obywatelskie (np. wsparcie bezdomnych, bezpłatne lekcje języka polskiego dla obcokrajowców itd).

Wsparcie indywidualne

Jesteś już członkiem naszego Stowarzyszenia i możesz przekazać większą kwotę niż podstawowa składka? Podziel się z nami większą sumą i skorzystaj z wybranego pakietu korzyści, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. UWAGA! W poniższe kwoty wliczana jest składka, a zatem wystarczy, że na konto składki członkowskiej przelejesz jednorazowo większą sumę w ramach składki).

A może nie jesteś naszym członkiem, ale cenisz naszą działalność i chciałbyś pomóc nam ją rozwijać. Wystarczy że przelejesz dowolną kwotę i również będziesz mogła/mógł skorzystać z poniższych propozycji stworzonych z myślą o Tobie.

 

Wspieram, bo lubię!

200-500 zł*

Kluby są potrzebne! Dokładam się!

1000 zł*

Chcę być Mecenasem!

2000 zł*

Na pewno Wam się przyda!

5000 zł*

Rabaty na książki x x x x
Klubowe gadżety (bluza, koszulka etc.) x x x x
Darmowy udział w wybranych wydarzeniach Klubowych (np. rekolekcje, zjazd)     x x
Roczna prenumerata “Tygodnika Powszechnego”**     x x
Darmowy udział we wszystkich wydarzeniach Klubowych (łącznie z wycieczką)       x

*UWAGA! W przypadku członków Stowarzyszenia w skład powyższej kwoty wchodzi podstawowa składka (a więc np. próg 200-500 zł to 120 zł składki podstawowej + min. 80 zł, najlepiej jedną łączną wpłatą zatytułowaną “Składka członkowska <imię i nazwisko>”.

**Jeśli jesteś już prenumeratorem, tę możesz przekazać w formie prezentu dowolnej osobie!

 

Wsparcie od firm i instytucji

Jeśli jesteś właścicielem bądź pracownikiem firmy lub instytucji, która jest zainteresowana współpracą z nami i/lub wspieraniem naszej działalności, skontaktuj się koniecznie z nami. Poniższa tabela ma jedynie charakter poglądowy – nasza oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy gotowi przygotować ją specjalnie do potrzeb Twojej firmy. Zostań naszym Partnerem!

  2000 zł 5000 zł 10000 zł
Logo na stronie głównej KlubTygodnika.pl oraz w zakładce dla mecenasów x x x
Regularna informacja o Mecenasie w mediach społecznościowych x x x
Coroczne podziękowanie na łamach “Tygodnika Powszechnego” x x x
Baner podczas wydarzeń Klubowych (rekolekcje, zjazd i inne)   x x
Baner/informacje podczas wybranych spotkań x x x
Logo na planszy “Wspierają nas” podczas transmisji wybranych spotkań online x x x
Grafika/informacja w Mailingu Klubowym x x x
Promocja produktów mecenasa w Klubowym programie lojalnościowym   x x
Roczna prenumerata “Tygodnika Powszechnego”*   x x

*Jeśli jesteś już prenumeratorem, tę możesz przekazać w formie prezentu dowolnej osobie!


Stowarzyszenie im. Jerzego Turowicza

ul. Tomasza Drobnika 49 

60-693 Poznań

REGON: 382566820

NIP: 9721298649

kontakt@klubtygodnika.pl

Stowarzyszenie im. Jerzego Turowicza wpisane jest do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. 0000771392