Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy podzielają ideę klubową i chcieliby się czynnie włączyć w organizację zadań i spotkań klubowych, a także czynnie wspierać redakcję “Tygodnika Powszechnego”.

Jeśli w Twoim mieście nie ma jeszcze klubu, a masz wokół siebie osoby chętne do działania napisz do nas! Postaramy się pomóc w zakresie organizowania klubu i przekażemy niezbędne instrumenty do kontaktu z redakcją. Chcemy, by w Polsce i na świecie działało jak najwięcej klubów “Tygodnika Powszechnego”, ale też chcemy by były to miejsca żywe, otwarte na dialog z wszystkimi. Dlatego zależy nam, by zakładanie klubu było inicjatywą oddolną, przepełnioną prawdziwym zapałem i chęcią do kontynuowania działania przez lata!

Najłatwiej skontaktować się z nami pod adresem nowekluby@klubtygodnika.pl

Co zyskujesz będąc klubowiczem?

– nowe, ciekawe towarzystwo;

– uczestnictwo w szeregu spotkań;

– możliwość doskonalenia własnych talentów organizacyjnych;

– możliwość publikowania na portalu KlubTygodnika.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym dokumentem programowym.

34 odpowiedzi

 1. pospolite ruszenie?
  Inteligencja rośnie nam jak na drożdżach…
  niewykorzystana – bo usunięta na margines życia społecznego,
  wyrżnięta z “Partii politycznych”
  ucieka do furt kościelnych “Ojca Rydzyka” lub …. Tygodnika Powszechnego”
  Brawo – Bolesław Piasecki!!!- wyszło na Twoje?!

  1. Jest , gdy Pania to interesowalo . Byly juz dwa spotkania . Drugie na , ktorym bylam odbylo sie u Ksiezy Palotynow. Jezeli jest Pani zainteresowana to zapraszam na privé.

 2. Dzień dobry!
  Moja przyjaciółka po roku przynależności właśnie została wykreślona z krakowskiego “Klubu Tygodnika”. Chciałam się zapytać jakie są zasady wyrzucania kogoś z “Klubu” i kto takie decyzje podejmuje, nie ma tych informacji na stronie “Klubu”.
  Z poważaniem
  Anna Maria Ociepa

 3. Jestem z Czechowic-Dziedzic (k. Bielska-Białej), czy mógłbym zapisać się do któregoś z Klubów? Z tego co wiem, to w Bielsku nie powstał jeszcze Klub. Chciałbym uczestniczyć w tym co robi TP dla świeckich katolików, ale w moim regionie nie ma żadnego środowiska z nim związanego. Co robić?

 4. 19 kwietnia założyliśmy Klub Tygodnika Powszechnego dla Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego w woj. śląskim (drugi w tym województwie, po Gliwicach). Mirosław

 5. A może klub jest Gdańsku? Drodzy Państwo,jesli nie ma to załóżmy! Gdańsk,Sopot,Gdynia,region- jest nas dużo .Ponoć blisko 300 osób TP prenumeruje .Radość pomysleć ile jeszcze nas go czyta.Myślę,że nie tylko ja w Gdansku chciałabym spotykać się w klubie z profesjonalistami tematów i gadać z innymi ,ciekawskimi spraw tego świata . A początkowe trudności są do pokonania ,weterani organizacyjni z innych klubów na pewno podpowiedzą gdy takie się pojawią. Mam nadzieję,że ktoś do mnie dołączy. Lidia Dąbrowska

  1. Jak tam Trójmiasto ? Nadal są chętni do założenia Klubu ? Też mi to chodzi po głowie ! Ola z Gdańska

  2. mieszkam nieopodal – w Elblągu i też chciałabym przyłączyć się do grupy gdańskiej…Pokój i Dobro! krystyna

  3. Szukam też kontaktu z klubem w Gdańsku. Proszę o kontakt jeżeli ktoś wie o klubie w Trójmieście.

 6. Jestem magistrem licencjuszem teologii ekumenicznej UKSW.Interesuje sie klubem TP.Prosze o kontakt.
  Zbyszek Paczoski
  Baleya 14m23
  02-132 Warszawa

  1. W tej sprawie proponuję kontaktować się z ks. Bartkiem Rajewskim, który pracuje obecnie w Polskiej Misji Katolickiej w Londynie, a jest też naszym klubowiczem. Pozdrawiam
   Marcin

  1. Spieszymy donieść, że jesteśmy w trakcie organizowania spotkania z ks. Adamem Bonieckim we Wrocławiu. Wstępnie spotkanie odbędzie się 12 kwietnia.

  2. Sądząc z dat przy postach i braku odpowiedzi na pytanie , jeszcze nie powstał. Jeśli jednak powstał to proszę o namiary. A może uda się uzbierać kilka osób i można będzie porozmawiać .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.