Zapisy na XI Zjazd otwarte!

Bogdan de Barbaro, Wojciech Bonowicz, Hanna Chmielewska-Szlajfer, Grażyna Makara, Piotr Mucharski – to niektórzy z gości XI Zjazdu Klubów “TP”, który odbędzie się w Krakowie pomiędzy 14 a 16 października 2022 r. Głównym tematem spotkania będzie “Dezinformacja i jej skutki społeczne na przykładzie wojny w Ukrainie”.

Zjazd rozpoczniemy wieczorną debatą w piątek, w sobotę czeka nas kontynuacja w postaci warsztatów i dyskusji je podsumowującej, a także wieczorne spotkanie z prezentacją o Klubach, przedstawieniem oraz spotkaniem z gościem specjalnym. Niedziela zaś będzie spotkaniem Klubowym, rozmową o naszych nadziejach, obawach i planach. Także w niedzielę spotkamy się z redaktorem naczelnym “Tygodnika Powszechnego”.

UWAGA! ZAPISY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE!

Podczas Zjazdu będziemy mogli też zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi członkostwa w Stowarzyszeniu (zapraszamy do stoiska), a w Piwnicy Powszechnej przez cały czas trwania Zjazdu będzie można obejrzeć ale i zakupić prace artystyczne wykonane przez uczestników zajęć. Cały przychód przeznaczony zostanie na działalność Piwnicy.

Koszt udziału w Zjeździe wynosi 30 zł dla Członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza opłacających składki i 60 zł dla pozostałych Członków Klubów.

Program zjazdu jest TUTAJ. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie zjazdu https://klubtygodnika.pl/zjazdklubow

Zjazd organizujemy we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Współorganizator Zjazdu

Współorganizatorem Zjazdu jest Fundacja Konrada Adenauera w Polsce.

Miejsca Zjazdu

HERBEWO

Piątkowy wieczór (inauguracja Zjazdu) i niedzielne spotkanie odbędą się w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29, wjazd windą na VI piętro)

AUGUSTIANIE

W sobotę wieczorem spotkamy się w Kaplicy św. Doroty i w Piwnicy Tagasta. Oba miejsca znajdują się w klasztorze oo. Augustianów na Krakowskim Kazimierzu

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!