Z Wiślnej 12 do Klubów! Dziękujemy!

Smutny czas wyprowadzki “Tygodnika Powszechnego” z ul. Wiślnej 12 to nowy czas dla redakcji i Fundacji Tygodnika Powszechnego, ale także dla naszych Klubów. Bowiem także i my postanowiliśmy znaleźć swoje miejsce spotkań w Krakowie.

Duża w tym zasługa samej redakcji, która obdarowała nas niezwykle dla nas cennymi meblami i książkami, niekiedy pamiętającymi pierwsze lata działalności “Tygodnika”. Dziękujemy!

Obecnie wszystkie te bezcenne dary (m.in. biurka Józefy Hennelowej i Krzysztofa Kozłowskiego oraz regały i fotele z gabinetu Jerzego Turowicza oraz setki woluminów) zmagazynowaliśmy u jednego z naszych klubowiczów (ogromne podziękowania dla Bożeny Urbańczyk z Klubu “TP” w Krakowie i Mieczysława Kęska z Klubu “TP” w Myślenicach). Chcemy jednak, byśmy wszyscy mogli z nich jak naszybciej korzystać w siedzibie Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza, która ma być miejscem spotkania wszystkich Klubowiczów.

Zbiórka trwa! Pomóż stworzyć lokal Klubów!

Zebraliśmy już deklaracje comiesięcznych wpłat na czynsz w wysokości 1680 zł oraz 4612,53 zł jednorazowych wpłat. Jeśli chcecie nas wesprzeć, możecie wpłacać bezpośrednio na konto: 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457 lub poprzez zrzutka.pl/z/klubtygodnika.

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 35, 42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.

Kim jesteśmy

Kluby ” Tygodnika Powszechnego” Działają w 30 miejscach w Polsce i na świecie. Za zadanie stawiamy sobie tworzenie przestrzeni spotkania i dialogu. Zapraszamy Wszystkich do udziału w tej wielkiej przygodzie, w której każdy z Was, mamy nadzieję, znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące wydarzenia:

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="9" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Nasze inicjatywy:

[smls id=”19207″]


O projekcie

We wrześniu Kluby „TP” zakończyły wspólne czytanie „Etyki Solidarności” Tischnera. Jednak zabrakło w tych rozważaniach wielu aspektów rozumienia solidarności w świetle aktualnych wyzwań. Pragniemy przenieść myśl ks. prof. Józefa Tischnera w nasze czasy, w naszą rzeczywistość i z tej potrzeby powstał projekt „Etyka Solidarności dziś”, który realizujemy razem z Fundacją Konrada Adenauera.

Oglądaj online!

Każda debata będzie transmitowana online, a obejrzeć ją będzie można m.in. na profilu Klubów “TP” na facebooku oraz w zakładce TV na portalu KlubTygodnika.pl.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!