Nadchodzące wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XI Zjazd Klubów “Tygodnika Powszechnego”

14 października 2022, 18:00 - 16 października 2022, 18:00

Bogdan de Barbaro, Wojciech Bonowicz, Hanna Chmielewska-Szlajfer, Grażyna Makara, Piotr Mucharski – to niektórzy z gości XI Zjazdu Klubów “TP”, który odbędzie się w Krakowie pomiędzy 14 a 16 października 2022 r. Głównym tematem spotkania, będzie “Dezinformacja i jej skutki społeczne na przykładzie wojny w Ukrainie”.

Zjazd rozpoczniemy wieczorną debatą w piątek, w sobotę czeka nas kontynuacja w postaci warsztatów i dyskusji je podsumowującej, a także wieczorne spotkanie z prezentacją o Klubach, przedstawieniem oraz spotkaniem z gościem specjalnym. Niedziela zaś będzie spotkaniem Klubowym, rozmową o naszych nadziejach, obawach i planach. Także w niedzielę spotkamy się z redaktorem naczelnym “Tygodnika Powszechnego”.

Podczas Zjazdu będziemy mogli też zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi członkostwa w Stowarzyszeniu (zapraszamy do stoiska), a w Piwnicy Powszechnej przez cały czas trwania Zjazdu będzie można obejrzeć ale i zakupić prace artystyczne wykonane przez uczestników zajęć. Cały przychód przeznaczony zostanie na działalność Piwnicy.

Koszt udziału w Zjeździe wynosi 30 zł dla Członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza opłacających składki i 60 zł dla pozostałych Członków Klubów.

Szczegółowy program i link do zapisów opublikujemy niebawem! Dodatkowe informacje umieścimy na stronie https://klubtygodnika.pl/zjazdklubow

Zjazd organizujemy we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera.

 

Szczegóły

Początek:
14 października 2022, 18:00
Koniec:
16 października 2022, 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Witryna internetowa:
https://klubtygodnika.pl/zjazdklubow