Nadchodzące wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Razem, ale osobno, czyli o tym, jak czas pandemii wpłynął na nasze relacje rodzinne

28 maja 2021, 20:00 - 22:00

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Grudziądzu zaprasza 28 maja o godzinie 19.00 na spotkanie z prof. Ireną Namysłowską i książką, która jest swoistym „przewodnikiem po życiu rodziny”. Wydana przez Wydawnictwo Więź „Od rodziny nie można uciec” to owoc trzech miesięcy cotygodniowych spotkań autorów książki i ich rozmówczyń.
Naszymi gośćmi będą także jej współautorzy – Katarzyna Jabłońska i Cezary Gawryś.

Rozmawiać będziemy o tym, jak funkcjonowanie w warunkach domowych w czasie pandemii oraz zdalna praca i szkoła mogą wpływać na relacje rodzinne, a także o sposobach radzenia sobie z kryzysami i czy muszą się one pojawiać.

Dla uczestników spotkania 35% rabat na zakup książki od Wydawnictwa Więź.

Zapraszamy na transmisję spotkania na facebookowym profilu.

Irena Namysłowska: prof. dr hab., psychiatra, psychoterapeuta i wykładowca. W swojej pracy skupiona na problemie psychoterapii rodzin. Autorka między innymi podręcznika „Terapia rodzin” i redaktor „Psychiatrii dzieci i młodzież”. Przez dziesięć lat pełniła funkcję konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży przy ministrze zdrowia. Nadal aktywnie prowadzi wykłady, superwizję i psychoterapię, zarówno indywidualną, jak też terapię par i rodzin w Warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii.

Katarzyna Jabłońska: redaktorka kwartalnika Więź, krytyk filmowy i publicystka. Współautorka felietonu filmowego „Ksiądz z kobietą w kinie”. Autorka książek napisanych wspólnie z ks. Janem Kaczkowskim – „Szału nie ma, jest rak”, „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”. Wraz z Cezarym Gawrysiem współautorka zbioru rozmów wydanych pod tytułem „Wyzywająca miłość. Chrześcijanie a homoseksualizm”.

Cezary Gawryś: redaktor kwartalnika i Wydawnictwa Więź, dziennikarz i publicysta. Autor debiutanckiego reportażu „Przechowalnia młodocianych” i wielu innych książek – między innymi „Męska rozmowa”, „Między konfesjonałem a kozetką” oraz współautor książki „Wyzywająca miłość. Chrześcijanie a homoseksualizm”.

Szczegóły

Data:
28 maja 2021
Godzina:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Online