Nadchodzące wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Laboratorium Troski. Spotkanie I: podejście egzystencjalne

19 września, 18:00 - 20:00

Wszyscy w jakiś sposób spotykamy się z problemami psychicznymi. Słyszymy o kryzysie zdrowia psychicznego, spotykamy osoby które mają się źle i możemy się spodziewać, że jest całkiem duża szansa, iż nas albo kogoś nam bliskiego też to kiedyś dotknie. Od razu pojawia się pytanie – Co mogę z tym zrobić?
Wychodzimy naprzeciw temu pytaniu z cyklem spotkań psychologicznych. Pomyśleliśmy o rozpoczęciu od spojrzenia na osobę, na którą mamy największy wpływ – samych siebie.
Stąd zapraszamy już 19 września o 18:00 na pierwsze spotkanie z cyklu Piwnicy Psychologicznej z dr. Romanem Soleckim – logoterapeutą, terapeutą uzależnień, pedagogiem i profilaktykiem.
Przez kolejne 5 comiesięcznych spotkań będziemy z różnych perspektyw patrzeć na to, jak możemy zadbać o swoje zdrowie psychiczne, a przez kolejne 5 – jak zadbać o zdrowie drugiej osoby.
Żeby wyjść z baniek informacyjnych i odnaleźć w różnych nurtach psychologii wszystko to, co najlepsze, zaprosimy specjalistów różnych podejść: egzystencjalnego, psychiatrycznego, psychoanalitycznego, poznawczo-behawioralnego i szeroko integratywnego.
Serdecznie zapraszamy do udziału – możemy tworzyć dobrą profilaktykę i perspektywy już teraz!

Szczegóły

Data:
19 września
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Piwnica Powszechna
ul. Pijarska 5
Kraków,
+ Google Map

Organizator

Klub “TP” Kraków
Email
krakow@klubtygodnika.pl
Zobacz witrynę: Organizator