Nadchodzące wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

D. Kozłowska i H. Woźniakowski w Krakowie

4 września 2021, 18:00 - 20:00

Pod koniec czerwca w Wydawnictwie ZNAK doszło do zmiany na stanowisku Prezesa – Henryka Woźniakowskiego zastąpiła Dominika Kozłowska.

UWAGA! Ze względu na zagrożenie pandemiczne liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Link do rejestracji poniżej.

Z tej okazji ukazała się też książka, w której oboje rozmawiają “O rzeczach ważnych, a czasem błahych”.
Właśnie ta publikacja stała się pretekstem do spotkania, które odbędzie się w naszym klubie w sobotę, 4 września o godz. 18 – tym razem spotkamy się w Pałacu Potockich (Kraków, Rynek Główny 20). Z Dominiką Kozłowską i Henrykiem Woźniakowskim rozmawiać będziemy zatem o rzeczach ważnych i najważniejszych, na pewno nie zabraknie pytań o przyszłość wydawnictwa, Kościoła w Polsce, ale sięgnąć też będziemy chcieli do historii i wspomnień.

Na spotkanie zapraszają Kluby “Tygodnika Powszechnego”, Miesięcznik ZNAK, Wydawnictwo ZNAK, KBF – instytucja kultury Miasta Krakowa, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i współgospodarz Pałacu Potockich.

Rejestracja miejsc: https://forms.office.com/r/AkenjZ5CZG
UWAGA! Pierwszeństwo wstępu na wydarzenie będą miały osoby zarejestrowane. Ze względu na obostrzenia sanitarne określające dopuszczalną ilość osób w salach konferencyjnych, osoby nie posiadające paszportu COVIDOWEGO będą mogły zająć tylko połowę dostępnych miejsc.

Szczegóły

Data:
4 września 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Pałac Potockich
Rynek Główny 20
Kraków,