Klub „Tygodnika Powszechnego” w Bielsku-Białej otwiera Kawiarenkę

Świętując drugie urodziny Klubu “Tygodnika Powszechnego” w Bielsku-Białej, zapraszamy na inaugurację Kawiarenki klubowej.

Spotkamy się we wtorek, 5 listopada 2019 r. o 17.30 w klubokawiarni „Perspektywy”, by porozmawiać o dwóch latach działania klubu, zaplanować najbliższą przyszłość i przeczytać rozdział z książki Ks. Grzegorza Strzelczyka „Po o Kościół?” Niestety, bez udziału autora.

Kilka słów o miejscu spotkania: Fundacja „Wspólnym Szlakiem” założyła klubokawiarnię w pomieszczeniach dawnego antykwariatu na rogu ul. Słowackiego 4 i Nad Niprem.  Założyciele „chcieli stworzyć wspólną przestrzeń dla ludzi z różnych środowisk, z różnymi niepełnosprawnościami, ale i dla ludzi zdrowych”. Więcej o Fundacji na stronie http://wspolnymszlakiem.pl  Dzięki życzliwości  Fundacji, będziemy mogli korzystać z tego miejsca, organizując kameralne spotkania czytelników „Tygodnika Powszechnego”, a równocześnie wspierając szlachetny cel pomocy ludziom wykluczonym i niepełnosprawnym, którzy stanowią obsługę kawiarni.

Zapraszamy: kawa, herbata, ciasta- wspierajmy Fundację „Wspólnym Szlakiem”!

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!