Posted on: 12 czerwca 2018 Posted by: Redakcja Comments: 0

O losach Żydów z powiatów bocheńskiego miechowskiego i nowotarskiego oraz o drodze do pojednania rozmawiać będziemy podczas kolejnego „Świata Turowicza” organizowanego przez Fundację Jerzego Turowicza. Gośćmi będą m.in. Mikołaj Grynberg, Maciej Kozłowski, prof. Dariusz Libiona czy Karolina Panz. Spotkanie uświetnią także występy artystyczne oraz pokaz filmu. Zapraszamy w sobotę, 16 czerwca na godz. 11.30 do Dworu w Goszycach.

Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem fundacja@turowicz.org

W tym roku jedna z debat organizowanych w ramach wydarzenia jest jednocześnie elementem cyklu „Wiara w społeczeństwie obywatelskim” organizowanym przez nasze kluby przy wsparciu Fundacji Konrada Adenauera i Fundacji Tygodnika Powszechnego. Dodatkowo goszyckie spotkanie wspiera Wydawnictwo ZNAK.

Zapraszamy!

comments

Leave a Comment