Dla Członka

Witaj na Stronie Członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza!

Członkostwo w Naszym Stowarzyszeniu to nie tylko większe uczestnictwo w życiu i działalności Klubów, ale też szereg możliwości i ofert od naszych partnerów! Poniżej pełna (i stale aktualizowana, bo rozszerzająca się nieustannie) lista atrakcji, z których Skorzystać możesz, będąc naszym Członkiem.
Podstawowa składka wynosi min. 120 zł rocznie. Nie jest ona obowiązkowa, jednak ta skromna kwota pozwoli nam w części sfinansować koszty działalności Stowarzyszenia, które wraz z rozwojem Klubów istotnie rosną. Kwota ta jest oczywiście minimalną, można ją opłacić w całości do 20 stycznia każdego roku bądź w dwóch ratach: do 20 stycznia oraz 20 czerwca br.). Stosowną kwotę należy uiścić przelewem na konto 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457, w tytule wpisując “Składka Członkowska” oraz imię i nazwisko Członka. Poniżej znajduje się tabela korzyści wynikających z przynależności do Stowarzyszenia i opłacania składek. Możesz wesprzeć nas większą kwotą? Zostań Mecenasem Klubów “TP” i zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! KLILNIJ!    

Członek Klubu (przynależność nieformalna)

Członek Stowarzyszenia 

Członek Stowarzyszenia opłacający składki minimum 120 zł/rok 

Udział w otwartych i zamkniętych Klubu i międzyklubowych x x x
Obecność na liście mailingowej Klubu x x x
Udział we wspólnych Klubowych wydarzeniach (rekolekcje, wycieczka, zjazd, zlot) x x x
Udział w Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia x x
Wybór koordynatora   x x
Możliwość zgłaszania uwag i sugestii do Zarządu x x
Pierwszeństwo w zapisach na Klubowe wydarzenia (rekolekcje, wycieczka, zjazd) x
Zniżka 5-10% na udział w wydarzeniach płatnych (rekolekcje, wycieczka, zjazd)     x
Udział w unikatowych, zamkniętych spotkaniach z Redaktorami “TP” organizowanych online (raz w miesiącu, poza wakacjami) x
Zestaw Tygodnikowych gadżetów x

ZOSTAŃ MECENASEM KLUBÓW “TP”!

KLIKNIJ!