Spotkanie wokół książki „Trzeba krzyczeć w obronie deptanych wartości”

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Lublinie zaprasza we wtorek, 3 grudnia 2019 roku o godz. 18.00 na promocję najnowszej książki Ojca Ludwika Wiśniewskiego “Trzeba krzyczeć w obronie deptanych wartości”.

Ojciec Ludwik Wiśniewski niemal całe życie związany był z duszpasterstwem akademickim i obcowanie z młodymi ludźmi sprawia mu największą radość. Dlatego uznaliśmy, że rozmowę na tematy poruszane w jego ostatniej książce powinni poprowadzić ludzie młodzi. I tak właśnie się stanie. Choć oczywiście będzie również czas na pytania zadawane przez osoby w wieku dowolnym spośród publiczności.

Podczas spotkania będzie można książkę zakupić, a gdyby ktoś chciał otrzymać dedykację, Ojciec Ludwik zapewne nie odmówi.

Chcielibyśmy Państwa również zaprosić do wsparcia akcji mikołajkowej dla dzieci znajdujących się w ośrodkach dla cudzoziemców na Lubelszczyźnie, akcji prowadzonej przez wolontariuszy „W drodze”. Prosimy tylko o batoniki — jeden KitKat i jeden Snikers od każdego uczestnika spotkania (choć zwielokrotnienia batoników też nie odmówimy). Problem uchodźców jest tym, który Ojcu Ludwikowi bardzo leży na sercu, więc drobny podarek dla dzieci uchodźców sprawi również radość naszemu Gościowi.

Spotkanie odbędzie się  w Klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Złotej w Lublinie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!