Spotkanie: Media i polityka

Dominika Wielowieyska i ks. Adam Boniecki podczas Zjazdu Klubów “TP” we Wrocławiu, październik 2017 r. / Fot. Adam Walanus

Dominika Wielowieyska będzie gościem spotkania zatytułowanego “Media i polityka”,  na które zaprasza Klub “TP” w Zielonej Górze. Widzimy się w czwartek, 15 lutego o godz. 18  w Piekarni Cichej Kobiety.

Porozmawiamy o tym jakie związki łączą media z polityką i politykę z mediami, jakie techniki stosują media aby ich informacje były wiarygodne w ocenie odbiorców, Jak można manipulować informacjami, jak media wpływają na politykę i jak świat polityki kreuje media i co to jest rzetelność dziennikarska.

Dominika Wielowieyska jest absolwentką warszawskiego LO im. Józefa Wybickiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (wydział Wiedzy o Teatrze). Uzyskała też tytuł MBA w Międzynarodowej Szkole Zarządzania. Stypendystka amerykańskiej fundacji The National Forum Foundation (dziś The Freedom House). Wykładała w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie (zagadnienia związane z dziennikarstwem i PR).

Była współzałożycielką i prezeską fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, stworzonej przez dziennikarzy wielu mediów, a wspomagającej instytucje i ośrodki zajmujące się dziećmi. Obecnie zasiada w radzie fundacji.

Dominika Wielowieyska od 1991 r. pracuje w “Gazecie Wyborczej”. Jest także prezenterką Radia TOK FM, a także współautorką książki “Dekady 1985-1994”, z serii poświęconej historii Polski po II wojnie światowej

W 2014 roku Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył ją Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń

Koorydnatorzy
Bożena Ostrowska - Koordynatorka
Konrad Stanglewicz - Zastępca Koordynatorki

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!