Ks. Adam Boniecki zdobywa Szczecin!

Szczeciński klub Tygodnika Powszechnego po raz pierwszy będzie gościć ks. Adama Bonieckiego. Spotkanie odbędzie się 06 lutego o godz. 17.00 w Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej przy ul. Monte Cassino 15.

Dla szczecińskiego klubu to wielki debiut. Klub rozpoczął swoja działalność oficjalnie 7 stycznia tego roku. Mimo ze Szczecin jest odległy geograficznie od Krakowa i Warszawy to również tu dociera „Tygodnik Powszechny” i jego przesłanie trafia na podatny grunt, a ks. Adam Boniecki ma w naszym mieście wielu sympatyków.

Szczecin to miasto na styku kultur swoiste drzwi na zachód Europy. Tu każdy skądś przyjechał i przywiózł ze sobą swoje doświadczenia i spojrzenie na świat o czym dyskutowaliśmy na pierwszym spotkaniu klubu. Dzisiaj w Szczecinie nie brakuje studentów z rożnych stron świata i Polski. A na spotkanie z gościem specjalnym przybędą także Polacy mieszkający po niemieckiej stronie granicy i polonia z Berlina.

Spotkanie, które jest kolejnym przystankiem na promocyjnej trasie książki “Lepiej palić fajkę niż czrownice” poprowadzi prof. Jan Nikołajew. Po spotkaniu będziemy w „Siódmym Niebie”, bo tak nazywa się uczelniana biblioteka, gdzie ks. Boniecki będzie podpisywał swoja książkę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcieliby spotkać się osobiście i zadać pytania Ks. Bonieckiemu. Można je również przysyłać do nas wcześniej na adres szczecin@klubytygonika.pl , które w imieniu pytających zada profesor Nikołajew.

Zachęcamy również do włączenia się w działalność klubu w Szczecinie.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 odpowiedzi

  1. Czytam tygodnik,tym samym czy jest możliwość uczestniczenia w Waszych spotkaniach.Serdecznie pozdrawiam.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!