Spotkania online

W czasie epidemii naszą aktywność przenieśliśmy do sieci – spotykamy się regularnie na różnych spotkaniach: od Rozmów na 75-lecie “Tygodnika Powszechnego”, przez “Tygodnikowe dobranocki” emitowane na kanale facebookowym klubów (facebook.com/Klubtygodnika), aż po wspólne czytanie “Etyki solidarności” ks. Józefa Tischnera.

Spotykamy się za pośrednictwem platformy Webex, która umożliwia nam swobodny kontakt audiowizualny. Logowanie do webexowego pokoju, w którym odbywa się spotkanie jest niezwykle proste – wystarczy kliknąć w link, pod którym odbywa się spotkanie (taki znajdziecie przy każdym spotkaniu ogłaszanym w formie wydarzenia na facebooku lub naszym kalendarzu wydarzeń (znajduje się na głównej stronie, zaraz pod głównym tekstem i kategoriami, po prawej od spisu klubów, a także na podstronie klubtygodnika.pl/wydarzenia). Po kliknięciu na link najprościej jest połączyć się poprzez przeglądarkę, podając jedynie swoje imię/pseudonim oraz maila i kliknięcie “Join meeting”.

UWAGA! Pierwsze łączenie przez Webexa może wymagać instalacji aplikacji – wystarczy podążać zgodnie z instrukcją.

Część spotkań otwartych (z zaproszonymi gośćmi) także jest transmitowana jedynie na kanale facebookowym klubów oraz w zakładce klubtygodnika.pl/tv. Nie ma konieczności logowania się na portalu facebook, jednak w przypadku oglądania bez zalogowania warto przetestować transmisję z różnych przeglądarek (np. na Chrome, Operze i Safari taka transmisja działa, zaś na Firefox już nie).

 

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!