Spotkania online

W czasie epidemii naszą aktywność przenieśliśmy do sieci – spotykamy się regularnie na różnych spotkaniach: od Rozmów na 75-lecie “Tygodnika Powszechnego”, przez “Tygodnikowe dobranocki” emitowane na kanale facebookowym klubów (facebook.com/Klubtygodnika), aż po wspólne czytanie “Etyki solidarności” ks. Józefa Tischnera.

Spotykamy się za pośrednictwem platformy Webex, która umożliwia nam swobodny kontakt audiowizualny. Logowanie do webexowego pokoju, w którym odbywa się spotkanie jest niezwykle proste – wystarczy kliknąć w link, pod którym odbywa się spotkanie (taki znajdziecie przy każdym spotkaniu ogłaszanym w formie wydarzenia na facebooku lub naszym kalendarzu wydarzeń (znajduje się na głównej stronie, zaraz pod głównym tekstem i kategoriami, po prawej od spisu klubów, a także na podstronie klubtygodnika.pl/wydarzenia). Po kliknięciu na link najprościej jest połączyć się poprzez przeglądarkę, podając jedynie swoje imię/pseudonim oraz maila i kliknięcie “Join meeting”.

UWAGA! Pierwsze łączenie przez Webexa może wymagać instalacji aplikacji – wystarczy podążać zgodnie z instrukcją.

Część spotkań otwartych (z zaproszonymi gośćmi) także jest transmitowana jedynie na kanale facebookowym klubów oraz w zakładce klubtygodnika.pl/tv. Nie ma konieczności logowania się na portalu facebook, jednak w przypadku oglądania bez zalogowania warto przetestować transmisję z różnych przeglądarek (np. na Chrome, Operze i Safari taka transmisja działa, zaś na Firefox już nie).

 

 

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 35, 42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.

Kim jesteśmy

Kluby ” Tygodnika Powszechnego” Działają w 30 miejscach w Polsce i na świecie. Za zadanie stawiamy sobie tworzenie przestrzeni spotkania i dialogu. Zapraszamy Wszystkich do udziału w tej wielkiej przygodzie, w której każdy z Was, mamy nadzieję, znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="9" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Nasze inicjatywy:

[smls id=”19207″]


O projekcie

We wrześniu Kluby „TP” zakończyły wspólne czytanie „Etyki Solidarności” Tischnera. Jednak zabrakło w tych rozważaniach wielu aspektów rozumienia solidarności w świetle aktualnych wyzwań. Pragniemy przenieść myśl ks. prof. Józefa Tischnera w nasze czasy, w naszą rzeczywistość i z tej potrzeby powstał projekt „Etyka Solidarności dziś”, który realizujemy razem z Fundacją Konrada Adenauera.

Oglądaj online!

Każda debata będzie transmitowana online, a obejrzeć ją będzie można m.in. na profilu Klubów “TP” na facebooku oraz w zakładce TV na portalu KlubTygodnika.pl.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń