Spotkanie z redaktorami wydań specjalnych “Tygodnika Powszechnego”

Kończy się jubileuszowy rok, odbyliśmy trzynaście spotkań, rozmawialiśmy z 23 redaktorami i pracownikami „Tygodnika Powszechnego”, w tym z redaktorem seniorem i redaktorem naczelnym. Przeżyliśmy moc wzruszeń, sięgnęli do wspomnień i poznali lepiej tygodnikową rodzinę.

Pismo rośnie w siłę i znaczenie dzięki wspaniałym redaktorom i poszerzającym horyzonty treściom, ale też dzięki temu, w jaki sposób dociera do stałych i okazjonalnych czytelników. Te sposoby to: regularne ciekawe dodatki, spotkania, festiwale, podkasty, obecność w mediach społecznościowych.
Nie można zakończyć naszych obchodów 75- lecie “Tygodnika Powszechnego” bez rozmowy o wydaniach specjalnych, tym bardziej że właśnie ukazało się kolejne pt. „Święto spotkania”.
Spotkaniem z redaktorem wydań specjalnych Michałem Okońskim i szefową działu wydawniczego — Mają Kuczmińską, kończymy nasze „Rozmowy na 75-lecie”. Dziękujemy całemu Zespołowi “Tygodnika Powszechnego” za uczestnictwo w spotkaniach.
Zapraszamy w środę, 2 grudnia 2020 r., o godz. 20:00 na platformę
Meeting number:
163 327 6318
Password:
B7mpqum2pp7 (27677862 from phones and video systems)
Host key:
184052
Wydania specjalne można kupić w punktach sprzedaży “TP” lub zamówić pisząc na adres: redakcja@tygodnikpowszechny.pl lub zamowienia@tygodnikpowszechny.pl,
albo poprzez stronę powszech.net/swiatspotkania

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!