Posted on: 2 kwietnia 2009 Posted by: Redakcja Comments: 0

Strona naszego Klubu powoli się rozwija. Od dziś możemy już korzystać z forum. Zapraszamy więc wszystkich klubowiczów, a także czytelników „Tygodnika Powszechnego” spoza klubu do aktywnego udziału w dyskusjach na klubowym forum. Link do tego dobrodziejstwa znajdziemy na górze prawej kolumny portalu.

Zrealizowaliśmy w ten sposób jeden z pierwszych postulatów, jaki pojawił się podczas spotkania założycielskiego. Niebawem pojawią się kolejne nowości związane z działalnością naszego klubu (m. in. newsletter). Tymczasem zapraszamy do korzystania z dotychczasowych dobrodziejstw internetu i zachęcamy do ożywionej dyskusji, także osoby spoza klubu, którym „Tygodnik” jest szczególnie bliski.

Na razie na forum są 3 główne działy, jednak oczekujemy na sugestie jaki kształt spełniałby nasze oczekiwania. Wspólnie możemy zbudować idealne miejsce wymiany informacji, wiedzy itd.

comments