Posted on: 3 maja 2016 Posted by: Redakcja Comments: 0

3 boniecki_czerwiec2016_578x771px_webKs. Prof. Andrzej Perzyński i Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zapraszają na Piąte Warszawskie Rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim, które odbędą się w dniach 10-12 czerwca na UKSW, Dewajtis 5

Rekolekcje są miejscem spotkania i rozmowy  zarówno z księdzem jak i z rosnącym, z roku na rok, gronem ludzi z różnych stron Polski, oraz czasem na modlitwę i skupienie w ładnym otoczeniu Lasku Bielańskiego.

Rejestracja na Rekolekcje rozpoczyna się 4 maja i będzie trwała do 25 maja .

Należy wysłać zgłoszeni na adres rekolekcje@klubtygodnika.pl skąd zostaną przesłane zwrotnie niezbędne  informacje  i  instrukcja do rejestracji (podobnie jak w zeszłym roku)

Prosimy o wypełnienie warunków rejestracji łącznie z jej potwierdzeniem na adres rekolekcyjny (szczegóły w instrukcji) i dotrzymanie podanych terminów.

Rekolekcje są otwarte ale wymagana jest zgłoszenie / rejestracja  każdego zainteresowanego z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Listę uczestników rekolekcji będziemy tworzyć po potwierdzeniu rejestracji

Został uruchomiony numer rekolekcyjny  577 992 682 ale uprzejmie prosimy, by  nie był on wykorzystywany do rejestracji przez posiadaczy Internetu.

Dyżury pod tym numerem będą wyłącznie w środy i czwartki od 8:00 do 11:00

 

Sekretariat Rekolekcji.

comments

Leave a Comment