Rozmowy o życiu – z księdzem Adamem Bonieckim

Spotkanie z ks. Adamem  Bonieckim w Muzeum Polin, jak co roku, przyciągnęło tłumy. Bezpośrednią transmisję oglądało 6,5 tys. osób, ale obecność na sali, to niewątpliwie było specjalne przeżycie dla wielu.

Każdy, kto uczestniczył w podobnym wydarzeniu wie, że ks. Adam stwarza wokół siebie specjalną aurę i wciąga słuchaczy we własną narrację. Tym razem było to wyjątkowo ważne, bo rozmowa toczyła się wokół książki „ Boniecki. Rozmowy o życiu”, będącej wywiadem- rzeką prowadzonym przez Annę Goc, młodą, wielokrotnie nagradzana za swoje teksty, redaktorkę „Tygodnika Powszechnego”. Rozmowę prowadziła Aleksandra Klich, pięknie równoważąc głosy obojga naszych gości i prowokując pytaniami. Obecność tych dwóch kobiet była szczególnie istotna właśnie tego dnia, 28 listopada, w 100 lecie przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych, i temat kobiet został w rozmowie poruszony. Posłuchajcie!

https://www.facebook.com/TygodnikPowszechny/videos/509675259513436/

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie już czwarty raz uczestniczy w organizacji spotkania z ks. Adamem Bonieckim w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Jest to miejsce wyjątkowe, gdzie dyrekcja, pracownicy, wolontariusze i ochrona angażują się życzliwie w spotkania, zapewniając przyjazną atmosferę i wspaniałą organizację. Dziękujemy!

 

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="6" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]