Rabat w Wydawnictwie ZNAK dla Członków Stowarzyszenia!

Książki Wydawnictwa ZNAK z 40%-rabatem – to świąteczna niespodzianka dla wszystkich członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza, którzy zdecydują się opłacać składki!

Dzięki współpracy z krakowskim wydawnictwem możemy zaproponować wszystkim Państwu specjalny kod rabatowy, z którego skorzystać możecie w księgarni online ZNAK-u (a więc na stronie www.znak.com.pl). W ten sposób możecie raz w miesiącu zakupić dowolną liczbę książek (po jednym egzemplarzu wybranej publikacji). Promocja dotyczy książek Wydawnictwa ZNAK i trwa do grudnia 2021 r. włącznie!

Promocja jest częścią specjalnego programu dla członków naszego Stowarzyszenia i skorzystać może z niej każdy członek, który opłaca dobrowolne składki w wysokości minimum 120 zł rocznie. Składkę można wpłacać na ogólne konto Stowarzyszenia 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457 do 15 stycznia lub w dwóch ratach po 60 zł do 15 stycznia i 15 czerwca.

O kolejnych atrakcjach związanych z członkostwem w naszym Stowarzyszeniu informować będziemy niebawem!

Jeśli nie zostali Państwo dotąd członkami Stowarzyszenia, a jesteście aktywnymi Członkami swojego Klubu “TP”, to może warto o tym pomyśleć. Instrukcja dołączenia znajduje się tutaj.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 35, 42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.

Kim jesteśmy

Kluby ” Tygodnika Powszechnego” Działają w 30 miejscach w Polsce i na świecie. Za zadanie stawiamy sobie tworzenie przestrzeni spotkania i dialogu. Zapraszamy Wszystkich do udziału w tej wielkiej przygodzie, w której każdy z Was, mamy nadzieję, znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące wydarzenia:

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="9" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Nasze inicjatywy:

[smls id=”19207″]


O projekcie

We wrześniu Kluby „TP” zakończyły wspólne czytanie „Etyki Solidarności” Tischnera. Jednak zabrakło w tych rozważaniach wielu aspektów rozumienia solidarności w świetle aktualnych wyzwań. Pragniemy przenieść myśl ks. prof. Józefa Tischnera w nasze czasy, w naszą rzeczywistość i z tej potrzeby powstał projekt „Etyka Solidarności dziś”, który realizujemy razem z Fundacją Konrada Adenauera.

Oglądaj online!

Każda debata będzie transmitowana online, a obejrzeć ją będzie można m.in. na profilu Klubów “TP” na facebooku oraz w zakładce TV na portalu KlubTygodnika.pl.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!