Tygodnik Powszechny na UAM w Poznaniu

Najnowszy numer „Tygodnika Powszechnego” dostępny w sześciu różnych punktach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – tak od nowego roku promuje się krakowski Tygodnik w Poznaniu. To dobrodziejstwo będzie udziałem poznańskich studentów i naukowców co najmniej przez najbliższe pół roku.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza jest pierwszą uczelnią w Poznaniu, na której znaleźć można bezpłatne egzemplarze „Tygodnika”. W ten sposób pismo gości już na kilku uczelniach w Polsce. Na UAM „Tygodnik” dostępny jest w następujących miejscach:

Budynek Rektoratu – Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1
Wydział Prawa i Administracji – ul. Św. Marcin 90
Wydział Historyczny – ul. Św. Marcin 78
Wydział Nauk Społecznych – ul. Szamarzewskiego 89
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa – ul. Umultowska 89a
Wydział Teologiczny – ul. Wieżowa 2/4

Wybieraliśmy budynki Wydziałów, w których „Tygodnik Powszechny” mógłby okazać się najbardziej przydatny dla studentów i pracowników na polu dydaktyki i pracy naukowej. Będziemy też obserwować zainteresowanie pismem – mówi Marcin Witkowski – kierownik Biura Informacji i Promocji UAM.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy „Tygodnik Powszechny” pojawił się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM z inicjatywy naszego klubu. Poza tym Klub „Tygodnika Powszechnego” w Poznaniu wspierał pomysł, by krakowskie pismo zagościło w murach naszego Uniwersytetu na dłużej. Miejmy nadzieję, że pierwsza umowa jest zaczątkiem długoletniej współpracy.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!