Oszajca w Poznaniu i Zielonej Górze

Zielonogórzanie będą mogli spotkać się z o. Oszajcą w środę, 12 lutego o godz. 18 w Piekarni Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13). Natomiast do stolicy Wielkopolski przybędzie dzień później – zapraszamy do sali w Fundacji Malta, ul. Ratajczaka 44, I piętro.

Wacław Oszajca (ur. 1947) jest jezuitą, poetą i publicystą, wykładowcą homiletyki w Collegium Bobolanum Papieskiego Wydziału Teologicznego odznaczonym Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Ojciec Oszajca Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, jest autorem wielu książek, w tym kilku tomów poetyckich. Laureatem licznych nagród dziennikarskich i literackich.

„Innego cudu nie będzie. Rozmowy o wierze i niewierze”  to wywiad rzeka Damiana Jankowskiego („Więź”) . W swojej książce o. Wacław Oszajca SJ odpowiada na najtrudniejsze pytania dotyczące wiary, Kościoła i kondycji współczesnego człowieka.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

O. Wacław Oszajca kontynuuje swoją trasę promującą książkę "Innego cudu nie będzie. Rozmowy o wierze i niewierze", którą napisał wraz z Damianem Jankowskim. Popularny jezuita, autor "Tygodnika Powszechnego odwiedzi w nadchodzących dniach Poznań i Zieloną Górę.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!