Oferta specjalna prenumeraty “Tygodnika Powszechnego”

Drodzy Klubowicze!

Jest nam niezwykle miło, że wspólnie już od wielu lat możemy tworzyć z Wami tak liczną społeczność Czytelników i Sympatyków „Tygodnika Powszechnego”.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalnie dla Was ofertę prenumeraty papierowej. Jeśli chcecie komuś ze swoich Bliskich lub Przyjaciół podarować pod choinkę taki prezent, to jest to idealny moment, aby taki krok zrobić.

Zanim odbiorca prezentu otrzyma swój pierwszy numer pisma (np. noworoczny), wyślemy do Państwa (na nasz koszt) paczkę świąteczną, byście mogli położyć ją pod choinką w Wigilię. Znajdą się w niej:

  • elegancki voucher informujący o prezencie – prenumeracie „Tygodnika Powszechnego”
  • dwa świąteczne wydania specjalne (Święto spotkania, Do Betlejem)
  • książka ks. Adama Bonieckiego „Vademecum” – z autografem!

Zasada jest prosta – wystarczy opłacić przelewem DOWOLNĄ prenumeratę „TP” z informacją, od którego numeru ma zacząć być dostarczana (sugerujemy numer noworoczny, czyli 28 grudnia), a następnie przesłać informację o jej opłaceniu na adres Mateusza Chmielowskiego, który zajmie się resztą (ustaleniem, na jaki adres wysłana będzie paczka świąteczna, na jaki prenumerata, przygotowaniem paczek dla Państwa i ich wysyłką tak, by doszły przed świętami).

Informacji w sprawie zakupu tej prenumeraty udziela Mateusz Chmielowski – pracownik Działu Promocji i Projektów Specjalnych „TP”:

  • telefonicznie pod numerem: 660 692 099

(od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00)

  • pod adresem e-mail: chmielowski@tygodnikpowszechny.pl

Życzymy Państwu wielu wspaniałych, spędzonych z najbliższymi (i, mamy nadzieję, także z „Tygodnikiem”) chwil. Zapraszamy też do kontaktu w każdej sprawie związanej z realizacją prenumeraty, zarówno papierowej, jak i cyfrowej.

Wesołych Świąt!

 

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O Wspólnocie Indywidualności

Tworzymy przestrzeń do spotkania i rozmowy młodych członków i sympatyków Klubów “Tygodnika Powszechnego”. “Wspólnota indywidualności” to coroczne spotkanie połączone z debatami i warsztatami, podczas których poruszamy najistotniejsze problemy współczesnego świata: od problemów demokracji, aktywności młodych, przez kwestie ekologiczne, aż po równościowe.

W spotkaniu udział może wziąć każdy, komu bliska jest rozmowa i poszukiwanie rozwiązań w atmosferze wzajemnego szacunku. Jedynym ograniczeniem jest wiek (16-40 lat). Nie musisz być członkiem Klubów!

Współorganizator

Kilka zdań o pierwszej edycji

Podczas pierwszej edycji, która odbyła się w pierwszy weekend września w Warszawie spotkało się 25 Klubowiczów z Białegostoku, Bydgoszczy, Katowic, Poznania, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta, by rozmawiać i uczyć się od znamienitych gości i siebie nawzajem o demokracji, edukacji, pomocy niepełnosprawnym i bezdomnym, ochronie środowiska. I tak o Białorusi rozmawialiśmy z Małgorzatą Nocuń, o sprawach społecznych z Bartoszem Bartosikiem, ks. Adamem Bonieckim, Martą Titaniec, Mirosławem Wlekłym i Justyną Zorn, a o ekologii z Markiem Józefiakiem. Skutkiem ubiegłorocznej “Wspólnoty…” były spotkania uczestników i wspólne inicjatywy podejmowane m.in. we Wrocławiu i Warszawie.

Organizatorzy wspólnoty:

Joanna Stawiarska - Członkini Klubu
Małgorzata Jasionek - Członkini Klubu
Konrad Stanowicz - Koordynator

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!