O Turowiczu w Cafe Misja

„Co zdążysz zrobić, to zostanie. Portret Jerzego Turowicza” – taki tytuł nosi wydana przez Wydawnictwo ZNAK książka autorstwa Anny Matei. Autorka gościć będzie wraz z Tomaszem Fiałkowskim na zorganizowanym przez poznański Klub „Tygodnika Powszechnego” spotkaniu promującym książkę, które odbędzie się w czwartek, 11 października o godz. 20 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1). 

Spotkanie, tak jak i wydana książka są częścią obchodów setnej rocznicy urodzin twórcy i wieloletniego redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego”, w które nasze kluby są od początku aktywnie zaangażowane. Uroczystości organizowane i koordynowane są przez Fundację Jerzego Turowicza. Więcej na ten temat znaleźć można na stronie internetowej fundacji www.JerzyTurowicz.pl.

Dzień później odbędzie się również spotkanie “Turowicz – Miłosz” z udziałem Anny Matei, Tomasza Fiałkowskiego i Andrzeja Franaszka.

Podczas spotkania możliwe będzie nabycie książki.

Anna Mateja – wieloletnia dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”, laureatka konkursu Grand Press 2007 w kategorii wywiad. Członkini Rady Fundacji Jerzego Turowicza.

Tomasz Fiałkowski – biograf Jerzego Turowicza, dziennikarz i krytyk literacki, redaktor „Tygodnika Powszechnego”. Przewodniczący Rady Fundacji Jerzego Turowicza.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38,39,40,35,42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.


Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="1" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]
Koordynatorzy:
Marcin Pera - Prezes zarządu
Paweł Stachowiak - Zastępca Koordynatora

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!