Krzysztof Kozłowski w Biurze Myśli Znalezionych

W ubiegłą niedzielę w radiowej “Trójce” gościł Krzysztof Kozłowski. Był pierwszym bohaterem nowego programu Marcina Zaborskiego zatytułowanego “Biuro Myśli Znalezionych”. Wszystkim, którzy nie mieli możliwości wysłuchania tej audycji, radio umożliwia to teraz w internecie (link poniżej).

Do rozmowy zaproszono również Józefę Hennelową, Małgorzatę Niezabitowską, ks. Adama Bonieckiego, Michała Komara Jerzego Osiatyńskiego.

Link do audycji:

http://www.polskieradio.pl/9/735/Artykul/272250,Biuro-mysli-znalezionych-31-pazdziernika-2010

“Biuro Myśli Znalezionych” to tytuł nowego cyklu audycji casino online publicystycznych w radiowej Trójce. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Marcin Zaborski rozmawia z uznanymi autorytetami.

Bohaterami audycji są wybitni twórcy, artyści, naukowcy i byli politycy, którzy w rozmowie z autorem audycji będą dzielić się osobistymi refleksjami na temat zjawisk społecznych, idei, cech narodowych, filozofii i sporów światopoglądowych. W Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej rozmówcom towarzyszy zaproszona młodzież akademicka.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 35, 42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.

Kim jesteśmy

Kluby ” Tygodnika Powszechnego” Działają w 30 miejscach w Polsce i na świecie. Za zadanie stawiamy sobie tworzenie przestrzeni spotkania i dialogu. Zapraszamy Wszystkich do udziału w tej wielkiej przygodzie, w której każdy z Was, mamy nadzieję, znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące wydarzenia:

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="9" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Nasze inicjatywy:

[smls id=”19207″]


O projekcie

We wrześniu Kluby „TP” zakończyły wspólne czytanie „Etyki Solidarności” Tischnera. Jednak zabrakło w tych rozważaniach wielu aspektów rozumienia solidarności w świetle aktualnych wyzwań. Pragniemy przenieść myśl ks. prof. Józefa Tischnera w nasze czasy, w naszą rzeczywistość i z tej potrzeby powstał projekt „Etyka Solidarności dziś”, który realizujemy razem z Fundacją Konrada Adenauera.

Oglądaj online!

Każda debata będzie transmitowana online, a obejrzeć ją będzie można m.in. na profilu Klubów “TP” na facebooku oraz w zakładce TV na portalu KlubTygodnika.pl.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń