Z Wiślnej 12 do Klubów! Dziękujemy!

Smutny czas wyprowadzki “Tygodnika Powszechnego” z ul. Wiślnej 12 to nowy czas dla redakcji i Fundacji Tygodnika Powszechnego, ale także dla naszych Klubów. Bowiem także i my postanowiliśmy znaleźć swoje miejsce spotkań w Krakowie.

Duża w tym zasługa samej redakcji, która obdarowała nas niezwykle dla nas cennymi meblami i książkami, niekiedy pamiętającymi pierwsze lata działalności “Tygodnika”. Dziękujemy!

Obecnie wszystkie te bezcenne dary (m.in. biurka Józefy Hennelowej i Krzysztofa Kozłowskiego oraz regały i fotele z gabinetu Jerzego Turowicza oraz setki woluminów) zmagazynowaliśmy u jednego z naszych klubowiczów (ogromne podziękowania dla Bożeny Urbańczyk z Klubu “TP” w Krakowie i Mieczysława Kęska z Klubu “TP” w Myślenicach). Chcemy jednak, byśmy wszyscy mogli z nich jak naszybciej korzystać w siedzibie Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza, która ma być miejscem spotkania wszystkich Klubowiczów.

Zbiórka trwa! Pomóż stworzyć lokal Klubów!

Zebraliśmy już deklaracje comiesięcznych wpłat na czynsz w wysokości 1680 zł oraz 4612,53 zł jednorazowych wpłat. Jeśli chcecie nas wesprzeć, możecie wpłacać bezpośrednio na konto: 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457 lub poprzez zrzutka.pl/z/klubtygodnika.

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!