Urodziny Klubu “TP” we Wrocławiu z ks. Adamem Bonieckim

ks_boniecki_urodziny_wroclaw

8 listopada minął rok, od kiedy po raz pierwszy spotkał się Klub „Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu. 6 grudnia wspólnie z ks. Adamem Bonieckim uczcimy tę rocznicę.

O godzinie 17. spotykamy się na Dworcu Głównym PKP, skąd razem z ks. Adamem Bonieckim wyruszymy w podróż dookoła świata. Na trasie naszej wspólnej wędrówki pojawi się wiele interesujących przystanków, które ksiądz Adam opisywał w reportażach publikowanych na łamach “Tygodnika Powszechnego” od 1994 roku. Zbiór tekstów pod tytułem „Dookoła Świata” zawiera przenikliwe dokumentacje wizyt w rozłożonych na kilku kontynentach miejscach – od Alaski, Brazylii, Kamerunu i Kazachstanu po Rzym i Jedwabne. Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wystawienniczej Wrocławskich Targów Dobrych Książek – w sali F. Rozmowę z ks. Adamem Bonieckim poprowadzą Joanna i Emil Pasierscy z Klubu „Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu.

Po spotkaniu przeniesiemy się do znajdującej się obok kawiarni, w której nasz gość podpisywał będzie książki. To także możliwość osobistej rozmowy z ks. Adamem.

Na godzinę 20.30 natomiast zapraszamy do kościoła św. Macieja przy pl. bp. Nankiera na sprawowaną przez ks. Adama Bonieckiego mszę św. w intencji klubu.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!