“Sąd nad minioną dekadą” w 10-lecie Klubu “TP” we Wrocławiu

Na najbliższy weekend zaplanowano obchody 10. rocznicy powstania Klubu “Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu. Rozpoczną się w mszą świętą w kościele św. Macieja, następnie odbędzie się debata z udziałem Janiny Ochojskiej, Urszuli Kozioł i ks. prof. Alfreda Wierzbickiego.

Pontyfikat Franciszka, rządy PiS, wojna w Ukrainie… Z okazji 10-lecia Klubu “Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu zapraszamy do udziału w debacie, w trakcie której spróbujemy podsumować najważniejsze wydarzenia minionej dekady – w Polsce, na świecie i w Kościele, których konsekwencje będziemy odczuwali w przyszłości.

Zaproszenie do udziału w dyskusji przyjęli Janina Ochojska, Urszula Kozioł oraz ks. prof. Alfred Wierzbicki. Spotkanie poprowadzi koordynator Klubu “Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu Konrad Stanowicz. Początek w sobotę, 17 grudnia, o godz. 18. w Klubie PROZA (ul. Przejście Garncarskie 2).

Wcześniej, o godz. 16.30, w kościele św. Macieja (Pl. Nankiera 17a) odprawiona zostanie msza św. w 10-lecie Klubu “Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!