Transmisje z XII Zjazdu (wideo)

Gorąco polecamy wszystkie zjazdowe transmisje! Obejrzeć można spotkanie z ks. Adamem Bonieckim, wysłuchać homili ks. Alfreda Wierzbickiego, czy przypomnieć obie głosy z obu zjazdowych debat, które odbyły się w ramach konferencji zatytułowanej „Między faktami a pamięcią – kształtowanie postaw społecznych szczególnie w aspekcie relacji z Ukraińcami”. Przypomnijmy, że gośćmi paneli byli Michał Bilewicz, Anna Mateja, Michał Olszewski, Urszula Pieczek, Maria Anna Potocka, Paweł Stachowiak i Aleksandra Zińczuk.

Wieczór z ks. Adamem Bonieckim

Panel i debata „Między faktami a pamięcią – kształtowanie postaw społecznych szczególnie w aspekcie relacji z Ukraińcami”

Wręczenie „Węzła przyjaźni” Mai Kuczmińskiej i ks. Alfredowi Wierzbickiemu

Homilia ks. Alfreda Wierzbickiego

Debata „Ocalić od zapomnienia. Znaczenie pamięci w kulturze”

XII Zjazd Klubów „TP” odbył się w dniach 10-12 listopada w Krakowie. Jego częścią była konferencja „Między faktami a pamięcią – kształtowanie postaw społecznych szczególnie w aspekcie relacji z Ukraińcami” zorganizowana wspólnie z Fundacją Konrada Adenauera.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Współorganizator Zjazdu

Współorganizatorem Zjazdu jest Fundacja Konrada Adenauera w Polsce.

Miejsca Zjazdu

HERBEWO

Piątkowe spotkanie (inauguracja Zjazdu), cała sobota i niedziela odbędą się w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29, wjazd windą na VI piętro)

PIWNICA POWSZECHNA

W piątek wieczorem, po spotkaniu z ks. Bonieckim chętnych zapraszamy na piwniczny wieczór.

SZKOŁA MUZYCZNA

Całe sobotnie warsztaty odbędą się w Szkole Muzycznej w Krakowie przy ul. Basztowej.

AUGUSTIANIE

W sobotę wieczorem spotkamy się w Kaplicy św. Doroty i w Piwnicy Tagasta. Oba miejsca znajdują się w klasztorze oo. Augustianów na Krakowskim Kazimierzu

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!