Klub “TP” Poznań

Klub “TP” w Poznaniu powstawał w lutym i marcu 2009 r. W spotkaniu założycielskim uczestniczyło 10 osób. Obecnie w klubie aktywnie działa kilkunastu klubowiczów, a na liście mailingowej znajduje się ponad 300 osób.

Spotkania otwarte odbywają się 1-3 razy w miesiącu, w Restauracji Pod Niebieniem lub w innych punktach miasta.

Kontakt: poznan@klubtygodnika.pl

Nr konta: 12 1750 0012 0000 0000 4104 8638

Wieści z Klubu:

Klub "TP" Poznań
Katarzyna Witkowiak

Świat wywrócony do góry nogami

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Poznaniu zaprasza na spotkanie z o. Wojciechem Drążkiem CMM, które odbędzie się w piątek 3 czerwca, o godz.19.00, w formie online. Ojciec Wojtek jest misjonarzem, koordynatorem

Czytaj więcej »
Klub "TP" Poznań
Katarzyna Witkowiak

Chrześcijaństwo ewolucyjne czy niezmienne?

Prof. Jerzy Jańczak wygłosi wykład pt. “Chrześcijaństwo ewolucyjne czy niezmienne?” podczas najbliższego spotkania Klubu “TP” w Poznaniu, które odbędzie się w poniedziałek, 23 maja, o godzinie 19 w Galerii im.

Czytaj więcej »
Klub "TP" Poznań
Katarzyna Witkowiak

Sztuka obsługi życia

W dniu 22 marca, we wtorek, o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Bogdanem de Barbaro “Sztuka obsługi życia”. Jest to równocześnie tytuł książki, której Profesor jest

Czytaj więcej »
Klub "TP" Poznań
Katarzyna Witkowiak

Las – przestrzeń wolności

Klub “TP” w Poznaniu zaprasza w piątek, 18 lutego o godz. 19.30. na spotkanie online, poświęcone wybranym inspiracjom antropologii leśnej widzianej z oryginalnej, nieoczywistej perspektywy, którego gościem będzie dr inż.

Czytaj więcej »