Piotr Białkowski i Ewa Jasionek nowymi członkami zarządu SJT!

Piotr Białkowski wiceprezesem w miejsce ks. Andrzeja Perzyńskiego, a Ewa Jasionek sekretarzem za Weronikę Uziak – takie zmiany zaszły ostatnio w naszym Stowarzyszeniu. Zmiany zaszły w trybie kooptacji pod koniec maja, a zatwierdziło je w minioną środę Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza.

Piotr Białkowski jest w Klubach „TP” od początku, a od ponad 3 lat pełni też funkcję koordynatora łódzkiego Klubu „TP”, natomiast Ewa Jasionek dołączyła do naszego ruchu wraz z powstaniem Klubu „TP” w Gliwicach, 2 lata temu przejęła funkcję koordynatora tego klubu. Oboje od wielu lat udzielają się w przestrzeni międzyklubowej, stanowią ważne ogniwa biura Klubów „TP”, które jest przedłużeniem zarządu i realizuje wszelkie prace administracyjne Klubów.

Do obu zmian doszło z powodu rezygnacji dotychczasowych członków zarządu. Ks. Andrzej Perzyński był wiceprezesem od początku pierwszej kadencji zarządu, zaś Weronika Uziak dołączyła w trakcie pierwszej kadencji.

Andrzejowi i Weronice bardzo dziękujemy za lata współpracy. Liczymy na dalsze ich zaangażowanie na innych, klubowych polach. Ewie i Piotrowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

Stowarzyszenie im. Jerzego Turowicza zostało powołane w grudniu 2019 r. dla prowadzenia ruchu Klubów „Tygodnika Powszechnego”.

Walne Zebranie Członków SJT odbyło się 28 czerwca. Podczas obrad przyjęliśmy m.in. nowy Statut i Regulamin Stowarzyszenia, przyjęliśmy sprawozdanie finansowe. Członkowie przyjęli także sprawozdania zarządu i komisji rewizyjnej. Spotkanie trwało ponad 2 godziny, online.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!