“Obecni w Kościele” – dlaczego Kongres Katoliczek i Katolików?

Przybliżenie idei Kongresu Katoliczek i Katolików będzie tematem spotkania, na które zaprasza Klub “TP” w Lublinie już we wtorek, 27 września, na godz. 18. O inicjatywie widzianej jako forum wymiany myśli oraz płaszczyzna na rzecz reform Kościoła Rzymskokatolickiego opowiadać będą Filip Flisowski i Robert Gostkowski.

Nasi goście przedstawią także efekty prac 14 grup roboczych kongresu oraz omówią syntezę synodalną opracowaną w ramach konsultacji w KKiK.

 

Filip Flisowski – ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; w Kongresie pracuje w Zespole Organizacyjnym i grupach: Władza w Kościele oraz Duchowieństwo – Lud, a także organizuje struktury terenowe Kongresu.

Robert Gostkowski – członek Rady Programowej Fundacji na rzecz Kongresu Katoliczek i Katolików. Zawodowo pełni funkcję inspektora ochrony danych osobowych w instytucjach publicznych i komercyjnych. Ekspert w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania, wykładowca akademicki na kierunkach: zarządzanie i administracja. Należy do Klubu “TP” w Lublinie.

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!