Weekend z Tygodnikiem w Łodzi

Koncert Grzegorza Turnaua, spotkanie z redakcją “Tygodnika Powszechnego”, lekcja czytania prowadzona przez Michała Pawła Markowskiego – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają nas podczas Weekendu z “Tygodnikiem Powszechnym”, który odbędzie się w dniach 20-21 listopada w Łodzi.

Organizatorami spotkań są Uniwersytet Łódzki, “Tygodnik Powszechny” oraz Klub “Tygodnika Powszechnego” w Łodzi.

Szczegółowy plan spotkania:

Piątek (20 listopada)

14.00 Debata “BRATERSTWO – ROZWÓJ EKONOMICZNY – SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE” z udziałem siostry Małgorzaty Chmielewskiej, prof. Janusza Czapińskiego, prof. Jacka Kochanowicza oraz Jana Jakuba Wygańskiego. Moderator: ks. Adam Boniecki. Aulat 1.27 Wydział Prawa i Administracji UŁ.

18.00 Film “Nasza ulica” reż. Marcin Latałło, i spotkanie z reżyserem, oo. Dominikanie, ul. Zielona 13, Łódź.

18.00 Lekcja czytania dla licealistów z prof. Michałem Pawłem Markowskim, Zespół Szkół Salezjańskich, ul. Wodna 34, Uczestnictwo po wcześniejszej rejestracji – informacje na stronie internetowej www.lekcjeczytania.tygodnik.com.pl

20.00 Spotkanie autorskie “Życie na miarę literatury” z prof. Michałem Pawłem Markowskim, Pałac Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/3, Łódź

Sobota (21 listopada)

15.00 Spotkanie z redakcją “Tygodnika Powszechnego”
Pałac Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/3, Łódź

19.00 koncert Grzegorza Turnaua
Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego.
Bilety do nabycia w kasie Teatru Wielkiego, koszt: 40 zł lub 20 zł (bilety w niższej cenie tylko po okazaniu bonu znajdującego się w ostatnim numerze “Tygodnika Powszechnego”.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!