Klub “Tygodnika Powszechnego” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim

Nawrócenie – łaska Boga czy wolna wola człowieka ?

W piątek, 25 września o godz. 18.00 w centrali  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 86 odbędzie się kolejne już spotkanie otwarte współorganizowane przez Klub “Tygodnika Powszechnego” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim oraz wspomnianą MBP. Najpierw prelekcję na temat „Nawrócenie – łaska Boga czy wolna wola człowieka” wygłosi Jan Szuła z

Czytaj więcej »

O Biblii w Lędzinach

“Biblia – jej historia i przesłanie” – to temat kolejnego spotkania Klubu “Tygodnika Powszechnego” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 27 maja o godz. 17, w sali centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Ledzińskiej 86. Prelekcję wygłosi Jan Szuła.  

Czytaj więcej »

Spotkanie otwarte z ks. Bonieckim w Lędzinach

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim zaprasza na spotkanie otwarte z ks. Adamem Bonieckim, zatytułowane “Czy chrześcijanin może być patriotą?”. Odbędzie się ono w czwartek, 18 września (czwartek) o godz. 17-ej rozpocznie się w sali audiowizualnej przy Placu Farskim (ul. Lędzińska 88).

Czytaj więcej »

Spotkanie z ks. Adamem Maliną w MOK Lędziny

W czwartkowy wieczór, 20 marca, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach, odbyło się spotkanie otwarte z księdzem Adamem Maliną, proboszczem parafii ewangelicko-augsburskiej w Hołdunowie (również proboszczem parafii w Katowicach Szopienicach i w Mysłowicach). Wzięło w nim udział blisko 40 osób, przeważnie lędzinian, ale byli też wśród nich między innymi

Czytaj więcej »

Czy Tygodnik Powszechny jest dla młodych?

W piątek, 13 czerwca, o godz. 18-ej, w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 86, odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Klubu Tygodnika Powszechnego w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim, tym razem z redaktorem „Tygodnika Powszechnego”, Błażejem Strzelczykiem na temat : „Czy Tygodnik Powszechny jest dla młodych?”.

Czytaj więcej »
Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="14" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]