Laboratorium Troski. Spotkanie I: podejście egzystencjalne

Wszyscy w jakiś sposób spotykamy się z problemami psychicznymi. Słyszymy o kryzysie zdrowia psychicznego, spotykamy osoby które mają się źle i możemy się spodziewać, że jest całkiem duża szansa, iż nas albo kogoś nam bliskiego też to kiedyś dotknie. Od razu pojawia się pytanie – Co mogę z tym zrobić?
Wychodzimy naprzeciw temu pytaniu z cyklem spotkań psychologicznych. Pomyśleliśmy o rozpoczęciu od spojrzenia na osobę, na którą mamy największy wpływ – samych siebie.
Stąd zapraszamy już 19 września o 18:00 na pierwsze spotkanie z cyklu Piwnicy Psychologicznej z dr. Romanem Soleckim – logoterapeutą, terapeutą uzależnień, pedagogiem i profilaktykiem.
Przez kolejne 5 comiesięcznych spotkań będziemy z różnych perspektyw patrzeć na to, jak możemy zadbać o swoje zdrowie psychiczne, a przez kolejne 5 – jak zadbać o zdrowie drugiej osoby.
Żeby wyjść z baniek informacyjnych i odnaleźć w różnych nurtach psychologii wszystko to, co najlepsze, zaprosimy specjalistów różnych podejść: egzystencjalnego, psychiatrycznego, psychoanalitycznego, poznawczo-behawioralnego i szeroko integratywnego.
Serdecznie zapraszamy do udziału – możemy tworzyć dobrą profilaktykę i perspektywy już teraz!

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Godziny otwarcia i kontakt

poniedziałek – piątek, godz. 10-18

e-mail: piwnica@turowicz.org

Partnerzy instytucjonalni

Nasze miejsce!

Piwnica Powszechna istnieje dzięki Wam – jej Przyjaciołom, Mecenasom. Wasze wsparcie spowodowało, że zaczęliśmy się starać o klubowe miejsce w Krakowie, znaleźliśmy je i urządziliśmy najlepiej jak potrafiliśmy, by służyła nam Wszystkim!

Chcemy by Piwnica była przestrzenią spotkania i dialogu, by nie zabrakło w niej okazji do spotkania z Innym, ale też by była przystankiem dla wędrowca (w tym Klubowicza przybywającego do Krakowa z innych stron świata, stąd lokalizacja blisko dworców autobusowego i kolejowego).

I wierzymy, że to pierwszy, ale nie ostatni lokal klubowy, a kolejne powstaną w innych miastach, w których działamy!

DZIĘKUJEMY!

Piwniczne wydarzenia:

Dom Osterwy