O rzeczach ważnych, a czasem błahych

Pod koniec czerwca w Wydawnictwie ZNAK doszło do zmiany na stanowisku Prezesa – Henryka Woźniakowskiego zastąpiła Dominika Kozłowska. UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy!

Z tej okazji ukazała się też książka, w której oboje rozmawiają “O rzeczach ważnych, a czasem błahych”.
Właśnie ta publikacja stała się pretekstem do spotkania, które odbędzie się w naszym klubie w sobotę, 4 września o godz. 18 – tym razem spotkamy się w Pałacu Potockich (Kraków, Rynek Główny 20). Z Dominiką Kozłowską i Henrykiem Woźniakowskim rozmawiać będziemy zatem o rzeczach ważnych i najważniejszych, na pewno nie zabraknie pytań o przyszłość wydawnictwa, Kościoła w Polsce, ale sięgnąć też będziemy chcieli do historii i wspomnień.

Na spotkanie zapraszają Kluby “Tygodnika Powszechnego”, Miesięcznik ZNAK, Wydawnictwo ZNAK, KBF – instytucja kultury Miasta Krakowa, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i współgospodarz Pałacu Potockich.

UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy! Poniżej znajdą Państwo krótki formularz. Po wypełnieniu zwrotnie prześlemy maila z potwierdzeniem udziału. Prosimy o zabranie na wydarzenie potwierdzenia szczepienia (tzw. paszportu COVIDowego).

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!