Razem ale osobno, czyli o tym, jak czas pandemii wpłynął na nasze relacje rodzinne.  

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Grudziądzu zaprasza 28 maja o godzinie 19.00 na spotkanie z prof. Ireną Namysłowską i książką, która jest swoistym „przewodnikiem po życiu rodziny”. Wydana przez Wydawnictwo Więź „Od rodziny nie można uciec” to owoc trzech miesięcy cotygodniowych spotkań autorów książki i ich Rozmówczyni.

Naszymi gośćmi będą także jej współautorzy – Katarzyna Jabłońska i Cezary Gawryś.

Rozmawiać będziemy o tym, jak funkcjonowanie w warunkach domowych w czasie pandemii oraz zdalna praca i szkoła mogą wpływać na relacje rodzinne. A także o sposobach radzenia sobie z kryzysami i czy muszą się one pojawiać.

Dla uczestników spotkania 35% rabat na zakup książki od Wydawnictwa Więź.

Zapraszamy na transmisję spotkania na facebookowym profilu.

 

 Irena Namysłowska: prof. dr hab., psychiatra, psychoterapeuta i wykładowca. W swojej pracy skupiona na problemie psychoterapii rodzin. Autorka między innymi podręcznika „Terapia rodzin” i redaktor „Psychiatrii dzieci i młodzieży”. Przez dziesięć lat pełniła funkcję konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży przy ministrze zdrowia. Nadal aktywnie prowadzi wykłady, superwizje i psychoterapię, zarówno indywidualną, jak też terapię par i rodzin w warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii.

 Katarzyna Jabłońska: redaktorka kwartalnika Więź, krytyk filmowy i publicystka. Współautorka felietonu filmowego „Ksiądz z kobietą w kinie”. Autorka książek napisanych wspólnie z ks. Janem Kaczkowskim – „Szału nie ma, jest rak”, „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”. Wraz z Cezarym Gawrysiem współautorka zbioru rozmów wydanych pod tytułem „Wyzywająca miłość. Chrześcijanie a homoseksualizm”.

Cezary Gawryś:redaktor kwartalnika i Wydawnictwa Więź, dziennikarz i publicysta. Autor debiutanckiego reportażu „Przechowalnia młodocianych” i wielu innych książek – między innymi „Męska rozmowa”, „Między konfesjonałem a kozetką” oraz współautor książki „Wyzywająca miłość. Chrześcijanie a homoseksualizm”.

 

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!