EURO. Czy jest się czego bać? – spotkanie Klubu TP w Łodzi

Po wakacjach zmieniamy miejsce comiesięcznych spotkań Klubu TP w Łodzi. Pragnę wyrazić szczerą wdzięczność Parafii św. Krzyża i jej Proboszczowi za życzliwe przyjmowanie naszej grupy w parafialnej salce przez cały ubiegły rok. Nowym miejscem naszych spotkań będzie lokal Klubu Inteligencji Katolickiej (KIK), ul. ks. Skorupki 13 (obok gmachu Seminarium Duchownego).

Do tego nowego miejsca zapraszam na najbliższe spotkanie, którego Gościem będzie Angelo Motta z Mediolanu: “EURO. Czy jest się czego bać?”, 2 września (czw.), godz. 18.00 w sali KIK, ul. Skorupki 13. Patronat medialny łódzka Gazeta Wyborcza.

Angelo Motta jako pracownik jednej z dwóch największych centali związkowych w Italii (CISL) w okresie stanu wojennego wiele razy przyjeżdżał do Łodzi z pomocą materialną dla “Solidarności”. We Włoszech, w prasie i telewizji, organizował medialne kampanie poparcia dla “Solidarności”. Dobrze znał m.in. o. Stefana Miecznikowskiego i Grzegorza Palkę. Obecnie w związkach zawodowych CISL pełni funkcję szefa Związku Ochrony Konsumenta. W okresie przejścia Włoch do sfery euro był dyrektorem Biura Informacji nt. Euro i organizował na terenie całej Italii setki spotkań informujących obywateli o nowej walucie oraz nowych możliwościach jakie ona stwarza dla wszystkich.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!