Bonowicz czyta ks. Tischnera w Poznaniu

Wojciech Bonowicz / Fot. Adam Walanus (www.adamwalanus.pl)

Wojciech Bonowicz będzie gościem specjalnym trzeciego poznańskiego spotkania w ramach cyklu “Wspólne czytanie” organizowanego przez nasze Kluby. Spotkamy się w środę, 17 maja o godz. 19.30 w Restauracji Pod Niebieniem (Stary Rynek 64/65, Poznań). Trzecie spotkanie oznacza też skupienie się na trzecim rozdziale książki, jednak korzystając z wizyty tak zacnego gościa na pewno dyskusja będzie znacznie szersza!

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="1" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]
Koordynatorzy:
Marcin Pera - Prezes zarządu
Paweł Stachowiak - Zastępca Koordynatora

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!