Łódzki Klub “Tygodnika Powszechnego” zaprasza- wokół książki O. Macieja Biskupa

Łódzki Klub “Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie autorskie wokół książki O.Macieja Biskupa wydanej przez Wydawnictwo WAM pt. “Nieostatnie kuszenie. Jak przetrwać noc Kościoła”.

Spotkamy się 1 czerwca o godz. 19.15 w klasztorze oo. Dominikanów w Łodzi przy ul. Zielonej 13. Z powodu obostrzeń sanitarnych liczba miejsc na spotkaniu została ograniczona do wymaganych limitów.

Transmisja on-line prowadzona będzie na kanale YouTube “Dominikanie Łódź” (https://www.youtube.com/channel/UCgTixnt6g8GrSnqbr69mqSA/featured).

Rozmowę  poprowadzi Angelika Szelągowska-Mironiuk.

O. Maciej Biskup OP – dominikanin, święcenia kapłańskie przyjął w 1998 roku. Po studiach doktoranckich z teologii dogmatyczno-fundamentalnej na UAM był m.in. magistrem braci nowicjuszy i studentów, redaktorem naczelnym oficyny „W drodze” oraz przeorem w Szczecinie. Obecnie pełni funkcję promotora świeckich dominikanów, mieszka w klasztorze w Łodzi i związany jest z Dominikańskim Ośrodkiem Kaznodziejskim. Zaangażowany jest również w dialog ekumeniczny i dialog z judaizmem. Publikował na łamach m.in. „W drodze”, „Więzi”, „Tygodnika Powszechnego”, „Listu” i „Biblii”. Autor książek “Zaskoczony wiarą. Między Jerychem a Jerozolimą”, “Ocalić w sercu”.

Angelika Szelągowska-Mironiuk – psycholożka, psychoterapeutka, publicystka, żona, matka dwojga dzieci, osoba wielu zainteresowań, instruktorka ZHP, pasjonatka Pole Dance.

Piotr Białkowski

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!