Rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim

Wszystkich Czytelników i Przyjaciół “Tygodnika Powszechnego” zapraszamy na rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim, które odbędą się w dniach 27-29 kwietnia 2012 r. w Warszawie.

 

 

27-29 kwietnia 2012
Warszawa-Bielany (Dom Rekolekcyjny, ul. Dewajtis 3)
Rozpoczęcie: 27.04. (piątek) – kolacja
Zakończenie: 29.04 (niedziela) – obiad

Koszt: noclegi 90 zł, wyżywienie ok. 70 zł

Rekolekcje organizują Kluby “Tygodnika Powszechnego”
Zapisy:
email:sekretariat@klubtygodnika.pl
telefon: 796 872 191

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

9 odpowiedzi

 1. Jestem z przyjaciółką zapisana na rekolekcje. Jedziemy jej samochodem aż z Gdańska i przypuszczalnie dojedziemy niemal w ostatniej chwili (dzień pracy). W związku z tym mam pytanie – jak będzie z możliwością znalezienia miejsca na parkingu. Wyczytałam w informacji o Domu na Dewajtis, że ma około 40 miejsc parkingowych. Z tego co wiem, osób będzie o wiele więcej. Może od razu kierować się samochodem gdzie indziej? Gdzie? Obie nie znamy raczej Warszawy.

  1. parking strzeżony na terenie Domu Rekol. ma 100 miejsc i na pewno bedą miejsca wolne.

   1. Prosze przyjechac samochodem miejsca nie zabraknie na terenie Domu Rekol.

 2. Witam i potwierdzam nasze z Zona uczestnictwo zgloszone poprzednio telefonicznie. Teraz, po otrzymaniu Programu, prosze jeszcze o informacje:

  1. Dla nas najwygodnieszy bylby calosciowy pobyt i noclegi w Domu Rekolekcyjnym (DR). Wchodzi tez w rachube, w przypadku problemu z miejscami noclegowymi, wariant “dojazdowy”, metrem. W takim wypadku potrzebujmy informacji o sposobie dotarcia do DR z najblizszej stacji metra w godzinach przed i po rekolekcjach.
  2. Czy koszty zwiazane z rekolekcjami oplacamy na miejscu czy przedplata ?
  Jezeli wariant drugi to prosimy o konto.

  Zmartwychstal Pan !

  Z pozdrowieniami,
  A. Misiuk

  1. 1. Pobyt [noclegi i posiłki] jest możliwy w DR.
   2. Opłaty można dokonać po przybyciu na miejsce rekolekcji.

   Z pozdrowieniami świątecznymi
   Andrzej Perzyński

 3. Witam i mam zapytanie czy moznaby wziąć udział w samych konferencjach ks. Bonieckiego? Nie chcielibysmy zajmowac miejsc noclegowych, bo jestesmy z Wwy, a z posilkow ew wchodzilby obiad, gdyby mozna bylo zostac na caly dzien. A czy moze jest jiz jakis szczegolowy rozklad tych konferencji/rekolekcji?
  Dodam, ze nie jestesmy jakimis formalnymi czlonkami klubu Tygodnika, ale cotygodniowymi jego czytelnikami od lat. Pozdrawiamy
  Barbara i Jerzy M.

  1. Drodzy Państwo,
   oczywiście można wziąć udział nie korzystając z noclegu. Proszę zgłosić się pod wskazany adres emailowy lub telefonicznie i zaznaczyć, że pozostają Państwo jedynie przy posiłkach. Program właśnie się kształtuje. Gdy będzie gotowy opublikujemy go na portalu.
   Pozdrawiam
   Marcin Pera

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!