Oferta specjalna prenumeraty “Tygodnika Powszechnego”

Drodzy Klubowicze!

Jest nam niezwykle miło, że wspólnie już od wielu lat możemy tworzyć z Wami tak liczną społeczność Czytelników i Sympatyków „Tygodnika Powszechnego”.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalnie dla Was ofertę prenumeraty papierowej. Jeśli chcecie komuś ze swoich Bliskich lub Przyjaciół podarować pod choinkę taki prezent, to jest to idealny moment, aby taki krok zrobić.

Zanim odbiorca prezentu otrzyma swój pierwszy numer pisma (np. noworoczny), wyślemy do Państwa (na nasz koszt) paczkę świąteczną, byście mogli położyć ją pod choinką w Wigilię. Znajdą się w niej:

  • elegancki voucher informujący o prezencie – prenumeracie „Tygodnika Powszechnego”
  • dwa świąteczne wydania specjalne (Święto spotkania, Do Betlejem)
  • książka ks. Adama Bonieckiego „Vademecum” – z autografem!

Zasada jest prosta – wystarczy opłacić przelewem DOWOLNĄ prenumeratę „TP” z informacją, od którego numeru ma zacząć być dostarczana (sugerujemy numer noworoczny, czyli 28 grudnia), a następnie przesłać informację o jej opłaceniu na adres Mateusza Chmielowskiego, który zajmie się resztą (ustaleniem, na jaki adres wysłana będzie paczka świąteczna, na jaki prenumerata, przygotowaniem paczek dla Państwa i ich wysyłką tak, by doszły przed świętami).

Informacji w sprawie zakupu tej prenumeraty udziela Mateusz Chmielowski – pracownik Działu Promocji i Projektów Specjalnych „TP”:

  • telefonicznie pod numerem: 660 692 099

(od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00)

  • pod adresem e-mail: chmielowski@tygodnikpowszechny.pl

Życzymy Państwu wielu wspaniałych, spędzonych z najbliższymi (i, mamy nadzieję, także z „Tygodnikiem”) chwil. Zapraszamy też do kontaktu w każdej sprawie związanej z realizacją prenumeraty, zarówno papierowej, jak i cyfrowej.

Wesołych Świąt!

 

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!