List po rekolekcjach z ks. Adamem Bonieckim

Drodzy Uczestnicy warszawskich Rekolekcji z ks. Adamem Bonieckim!

W imieniu organizatorów i sekretariatu składam serdeczne podziękowania za Wasze uczestnictwo, które wyrażało się nie tylko w obecności, ale w czynnym zaangażowaniu w rekolekcje. Każdy z was wniósł cenny udział do tego rekolekcyjnego spotkania. Zarówno dyskutując, wypowiadając swoje opinie , jak i pomagając w liturgii. Radością napełnia fakt, że zgromadzeni z różnych zakątków Polski, ale powiązani wspólnymi przekonaniami, wspólnym pragnieniem posłuchania konferencji ks. Adama, pragnieniem wypowiedzenia swoich refleksji na bliskie nam, nieraz bolesne tematy, potrafiliśmy stworzyć w ciągu tych trzech dni autentyczna wspólnotę.

Dziękuję osobom, które pokonując trudności związane odległością, komunikacyjnymi niedogodnościami czy nawet z wiekiem, pojawiły się i uczestniczyły we wszystkich zajęciach – a mamy świadomość tego, że program był wymagający.

Dziękujemy młodym, który poświecili swój wolny czas aby przyjechać tu i być z nami, tym samym dając świadectwo, ze to spotkanie rekolekcyjne było dla nich ważniejsze niż rozmaite majowe atrakcje. Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w dyskusjach, każdemu, kto podzielił się swoim doświadczeniem i przemyśleniami dotyczącymi jedności Kościoła i związanymi z tym trudnościami, ale też osobistymi problemami dotyczącymi spowiedzi, grzechu, przykazań itd. Dziękujemy tym, którzy błyskawicznie zorganizowali się, jako służba ołtarza, pomagając, śpiewając, czytając, służąc jako ministranci i na wszelkie inne sposoby.

Wyrażamy nadzieję, ze to pierwsze spotkanie jest dobrym początkiem dla następnych takich spotkań, a także że zaowocuje ono ściślejszą współpracą Klubów w Polsce, uczestnictwem we współredagowaniu strony Klubu, a może i Tygodnika Powszechnego, do czego zachęcał nas red. Michał Olszewski.

Raz jeszcze dziękujemy serdecznie za waszą obecność i zaangażowanie.

Do następnego spotkania!

ks. Andrzej z Sekretariatem Rekolekcji.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jedna odpowiedź

  1. klikam, że lubię, ale nieaktywne, więc piszę: lubię to. Miło,że ktoś dziękuje, :). a Rekolekcje były naprawde udane!

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!