Gliwice: Mój Watykan, mój Tygodnik

Pełną parą rusza Klub “Tygodnika Powszechnego” w Gliwicach. Pierwsze otwarte spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 maja o godz 17 w Centrum Edukacyjno-Biznesowym “Nowe Gliwice”. Gościem spotkania będzie ks. Adam Boniecki!

 

Ksiądz Adam, zgodnie z tematem spotkania “Mój Watykan, mój Tygodnik” będzie opowiadał o swoich doświadczeniach i pobycie w Watykanie oraz pracy w redakcji “Tygodnika Powszechnego”.

 

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości w ramach cyklu “Autorytety i autoportrety”. Podczas spotkania będzie można nabyć książki “Dookoła świata” i “Papież Franciszek. Sługa nowego świata”. Spotkanie będzie prowadzić rektor uczelni Pan Tadeusz Grabowiecki.

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jedna odpowiedź

  1. W poniedziałkowym otwartym spotkaniu z ks.red.A.Bonieckim uczestniczyła też 6-osobowa grupa reprezentantów niedawno założonego Klubu Tygodnika Powszechnego w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim (woj. śląskie), na czele z liderem tego klubu Janem Szułą z Imielina. – Spotkanie to wywarło na nas niezapomniane wrażenie. Ksiądz redaktor Adam Boniecki to człowiek o ogromnej wiedzy i erudycji, a poza tym bardzo miły i serdeczny w bezpośrednich kontaktach – podkreślił pan Janek.
    Byliśmy też mile zaskoczeni znakomitą frekwencją w sali CEB “Nowe Gliwice” – według nas w spotkaniu tym uczestniczyło aż około 220 osób. Jesteśmy wdzięczni głównym organizatorom spotkania, w tym liderowi KTP w Gliwicach p.Antoniemu Oktawcowi i rektorowi Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach, prof. Tadeuszowi Grabowieckiemu za umożliwienie nam udziału w tak wspaniałej imprezie, która była dla nas prawdziwą ucztą duchową!
    Mirosław

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!