Jak czytamy Tygodnik Powszechny? Relacja

W pierwszą sobotę grudnia, w ramach Kawiarenki Warszawskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego”, spotkaliśmy się na osiedlu domków fińskich w siedzibie PaństwoMiasto na Jazdowie. Zaproponowany temat “Jak czytamy Tygodnik Powszechny” okazał się bardzo inspirującym punktem wyjścia do

Czytaj więcej »

УКРАЇНА

МИ З ВАМИ

Punkt Dialogu Polsko-Ukraińskiego/польсько-український пункт діалогу

Kawiarenka, Jak czytamy Tygodnik (4)

Jak czytamy Tygodnik Powszechny? Relacja

W pierwszą sobotę grudnia, w ramach Kawiarenki Warszawskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego”, spotkaliśmy się na osiedlu domków fińskich w siedzibie PaństwoMiasto na Jazdowie. Zaproponowany temat “Jak czytamy Tygodnik Powszechny” okazał się bardzo inspirującym punktem wyjścia do rozmowy.

Czytaj więcej »

Wieści z Klubów "TP"

Po pierwsze, być wysłuchanym

Gośćmi  Klubu „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie byli ostatnio Marcin Dzierżanowski — autor książki To także jest nasz Chrystus, dr Barbara Smolińska — współtwórczyni inicjatywy „Zranieni w Kościele” na rzecz osób skrzywdzonych seksualnie przez ludzi Kościoła i Uschi Pawlik. W rozmowie odwoływaliśmy się do doświadczenia naszych gości, którzy od wielu lat

Spotkanie z o. Maciejem Biskupem w Złotowie

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Złotowie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza 14 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 (Złotów, ul. Grochowskiego 17), na spotkanie z o. Maciejem Biskupem – doktorem teologii  i przeorem Klasztoru Dominikanów w Łodzi. Będziemy rozmawiać o synodzie, Kongresie Katoliczek i Katolików oraz jego nowej książce pt.

Relacja ze spotkania z księdzem Jackiem Prusakiem w Rzeszowie

7 listopada 2023 r. Klub “Tygodnika Powszechnego” w Rzeszowie gościł księdza Jacka Prusaka, jezuitę, psychoterapeutę, jednego z autorów Tygodnika. Spotkanie pod tytułem  „Czego wstydzi się katolik?” poprowadził dziennikarz i publicysta Grzegorz Boratyn.

Uwaga awaria, wyjście ewakuacyjne polskiej polityki

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Rzeszowie zaprasza w czwartek, 7 grudnia o godz. 17.00 na spotkanie z prof. Rafałem Matyją pt.”Uwaga awaria, wyjście ewakuacyjne polskiej polityki” Spotkanie poprowadzi red. Grzegorz Boratyn. Spotkanie odbędzie się w antykwariacie klasztoru Dominikanów,  ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie.

Więcej o działalności Klubów “TP” dowiesz się TUTAJ

Zbiórka na siedzibę i biuro

Nadchodzące wydarzenia:

 

Nadchodzące wydarzenia

Dzisiaj

Zapisz się na Kurier Klubowy

Piwnica Powszechna

Nasza siedziba i miejsce spotkań!

Wieczór Poezji ukr

Szybka wpłata:

Tworzymy gabinet legend:

Licznik zbiórki:

Deklaracje comiesięczne: 1680 zł

Wpłaty jednorazowe: 6022,53 zł

Strony Klubów:

Strony Klubów:

Polecamy:

Polecamy:

Życie Klubowe

Wieści z Klubów "TP"

Więcej o działalności Klubów “TP” dowiesz się