Boniecki – Rozmowy o życiu

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie zaprasza na coroczne spotkanie z ks Adamem Bonieckim w Muzeum Polin, w tym roku zainicjowane i organizowane przez Wydawnictwo Znak w ramach promocji książki „Boniecki. Rozmowy o życiu”.Spotkanie odbędzie się w środę, 28 listopada o godz. 18:00 w Audytorium Muzeum POLIN, w ramach cyklu Czytelnia POLIN.
“Rozmowy o życiu” to pięknie poprowadzona przez Annę Goc rozmowa, zagłębiająca się w zdarzenia, historie i doświadczenia życia jej bohatera, pełna jego komentarzy do najważniejszych wydarzeń i problemów, zarówno z jego  własnej historii,  jak i historii współczesnego świata.  Anna Goc pyta, m.in o to: co ukształtowało księdza, którego słowa są dziś ważne dla tak wielu ludzi?; dlaczego nie przywiązuje wagi do rzeczy i miejsc?; kim są jego mistrzowie?; czego żałuje, co zrobiłby inaczej?; co nie podoba mu się w polskim Kościele?

Zadająca pytania Anna Goc to dziennikarka, redaktorka „Tygodnika Powszechnego”. Laureatka VI edycji Konkursu Stypendialnego im. Ryszarda Kapuścińskiego, nominowana do nagrody Grand Press w kategorii reportaż prasowy.

Ks. Adam Boniecki jest redaktorem seniorem „Tygodnika Powszechnego”, wcześniej: duszpasterzem akademickim, redaktorem naczelnym polskiej edycji „L’Osservatore Romano”, redaktorem naczelnym “Tygodnika Powszechnego”, przełożonym generalnym Zgromadzenia Księży Marianów.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie z ks. Bonieckim dostępne będą w kasach Muzeum oraz w internetowym systemie sprzedaży www.bilety.polin.pl , od piątku, 23 listopada, od godziny 12:00.

Spotkanie można będzie śledzić przez internet tu:  powszech.net/polin

 

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="6" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!