Вовна та забава з валяння (Майстер-клас) / Wełna i zabawa z filcowaniem (warsztaty)

Вовна і заспокійлива забава з валяння — це ідеальне поєднання. Завдяки йому можна чудово відпочити, відкрити для себе нове вподобання, творчо розважитися з близькими та розвинути мануальні навички та креативність. Методом мокрого валяння ви можете створити незвичайні речі — оригінальні аксесуари, прикраси, навіть одяг. А як відомо, речі, зроблені власноручно, приносять найбільшу втіху.

Отже запрошуємо на майстер-клас з валяння вовни, який відбудеться у понеділок, 7 листопада, о 15-й годині.

Взяти участь у ньому може кожний, але діти молодше 10 років — тільки під опікою батьків. Увага: кількість місць обмежена. Реєстрація в Півниці Повшехній (вулиця Піярська, 5/20).

Кому варто спробувати забави з мокрим валянням?

Я гаряча прихильниця валяння і ділюся з усіма своєю пристрастю небезпідставно. Саме в цій непоказній забаві я знайшла втечу від повсякденності, спосіб розслабитися та самовиразитися, створюючи виняткові речі з вовни. Завдяки мокрому валянню я відкрила цілком нові горизонти у творчості. І хоча сухе валяння є для мене основним, мокре валяння постійно гостює у моїй майстерні.

Спробувати валяння варто кожному, хто шукає спосіб цікаво провести час, хто хоче створити щось власними руками від початку до кінця, хто любить оригінальні та неповторні аксесуари, оздоби та одяг. У валянні можна розвиватися без обмежень. Це пристрасть, яка дозволяє реалізувати себе та розвиває уяву. До того ж це надзвичайна приємність та досконала розвага для всіх, зокрема для наймолодших.

Wełna i kojąca zabawa z filcowaniem to połączenie idealne. Dzięki niemu można cudownie się zrelaksować, odkryć nową pasję, twórczo bawić się z najbliższymi i rozwijać umiejętności manualne oraz kreatywność. Tworzenie niezwykłych materiałów metodą filcowania na mokro to świetny sposób na kreowanie oryginalnych dodatków, biżuterii, a nawet odzieży, dlatego satysfakcja z ręcznie wykonanych dzieł cieszy jeszcze bardziej.

Zapraszamy na warsztaty z filcowania wełny, które odbędą się w poniedziałek, 7 listopada o godz. 15.00 UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Kto powinien zasmakować zabawy z filcowaniem na mokro?

Jako miłośniczka filcowania zarażam wszystkich swoją pasją nie bez powodu. To właśnie w tej niepozornej zabawie znalazłam swoją odskocznię od codzienności, sposób na relaks i wyrażenie siebie poprzez tworzenie niezwykłości z wełny. Dzięki filcowaniu na mokro odkryłam zupełnie nowe horyzonty w kreacji twórczej, i pomimo, że filcowanie na sucho stanowi największą część mojej działalności, opcja na mokro stale gości w moim repertuarze zabaw manualnych. Filcowania spróbować powinien każdy kto szuka sposobu na ciekawe spędzenie czasu, kto pragnie stworzyć coś własnymi rękami od początku do końca, ale i Ci, którzy kochają oryginalne i niepowtarzalne akcesoria, dodatki i odzież. W filcowaniu można rozwijać się bez ograniczeń. To pasja, która pozwala spełnić się i rozwijać wyobraźnię. To niesamowita frajda i świetna zabawa dla każdego – także dla najmłodszych.

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O Wspólnocie Indywidualności

Tworzymy przestrzeń do spotkania i rozmowy młodych członków i sympatyków Klubów “Tygodnika Powszechnego”. “Wspólnota indywidualności” to coroczne spotkanie połączone z debatami i warsztatami, podczas których poruszamy najistotniejsze problemy współczesnego świata: od problemów demokracji, aktywności młodych, przez kwestie ekologiczne, aż po równościowe.

W spotkaniu udział może wziąć każdy, komu bliska jest rozmowa i poszukiwanie rozwiązań w atmosferze wzajemnego szacunku. Jedynym ograniczeniem jest wiek (16-40 lat). Nie musisz być członkiem Klubów!

Współorganizator

Kilka zdań o pierwszej edycji

Podczas pierwszej edycji, która odbyła się w pierwszy weekend września w Warszawie spotkało się 25 Klubowiczów z Białegostoku, Bydgoszczy, Katowic, Poznania, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta, by rozmawiać i uczyć się od znamienitych gości i siebie nawzajem o demokracji, edukacji, pomocy niepełnosprawnym i bezdomnym, ochronie środowiska. I tak o Białorusi rozmawialiśmy z Małgorzatą Nocuń, o sprawach społecznych z Bartoszem Bartosikiem, ks. Adamem Bonieckim, Martą Titaniec, Mirosławem Wlekłym i Justyną Zorn, a o ekologii z Markiem Józefiakiem. Skutkiem ubiegłorocznej “Wspólnoty…” były spotkania uczestników i wspólne inicjatywy podejmowane m.in. we Wrocławiu i Warszawie.

Organizatorzy wspólnoty:

Joanna Stawiarska - Członkini Klubu
Małgorzata Jasionek - Członkini Klubu
Konrad Stanowicz - Koordynator

Działamy dzięki Tobie! Wesprzyj nas!