Zjazd: wskazówki dojazdu

Poniżej publikujemy kilka istotnych informacji związanych z dotarciem do kluczowych miejsc, w których odbędzie się Zjazd. Jak widać po mapach, do większości miejsc da się dotrzeć (przenosząc się z dworca bądź z innych zjazdowych lokalizacji) spacerowym tempem w maksymalnie 20 minut, podajemy jednak również poniżej wskazówki dotyczące komunikacji miejskiej.

Pękający Kościół?

Ignacy Dudkiewicz, Anna Karoń-Ostrowska, Justyna Melonowska i Maciej Zięba rozmawiać będą o pogłębiającym się podziale w Kościele katolickim w Polsce? O to skąd on się bierze, jakie ma skutki i jaka jest diagnoza wyjścia z kryzysu panelistów pytał będzie Piotr Sikora, redaktor działu Wiara „Tygodnika Powszechnego”. Zapraszamy na debatę, która więcej »

Znamy program VIII Zjazdu Klubów „TP”

Choć możliwe są jeszcze pewne zmiany i czekamy na potwierdzenie udziału trzech osób, to już dziś możemy przedstawić program VIII Zjazdu Klubów „Tygodnika Powszechnego”. Z przyjemnością możemy też ogłosić, że swoją obecnością zaszczycą nas w tym roku m.in. Adam Bodnar, s. Barbara Chyrowicz, Ignacy Dudkiewicz, Jerzy Hausner i Anna Karoń-Ostrowska. więcej »