Łętowska – Zoll – Ptaszyński (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty „Państwo świeckie po chrześcijańsku urządzone”, w której udział wzięli prof. Ewa Łętowska, prof. Radosław Ptaszyński i prof. Andrzej Zoll. Rozmowę prowadził Ignacy Dudkiewicz. Łętowska – Ptaszyński – Zoll. Debata „Państwo świeckie po chrześcijańsku urządzone?”. Opublikowany przez Kluby "Tygodnika Powszechnego" Sobota, 13 października 2018

Gdzie odbędzie się Zjazd – wskazówki

Poniżej publikujemy kilka istotnych informacji związanych z dotarciem do kluczowych miejsc, w których odbędzie się Zjazd. Jak widać po mapach, do większości miejsc da się dotrzeć (przenosząc się z dworca bądź z innych zjazdowych lokalizacji) spacerowym tempem w maksymalnie 20 minut, podajemy jednak również poniżej wskazówki dotyczące komunikacji miejskiej.

Tischner, Turowicz i Stomma czyli warsztaty na Zjeździe!

W tym roku udało nam się wydłużyć klubowy Zjazd do trzech dni. Poniedziałek, a więc ostatni dzień zjazdu, będzie stał pod znakiem warsztatów. Poza podsumowaniem wspólnej lektury, którą była w tym roku książka „Tischner czyta katechizm”, polecamy dwa spotkania, podczas których czytać będziemy teksty Jerzego Turowicza i Stanisława Stommy.