Zebraliśmy 28918 zł na Wspólnotę Chleb Życia s. Chmielewskiej!

Przypomnijmy, że ideą było wpłacenie kwoty, którą tradycyjnie przeznaczamy na coniedzielną tacę, a która często, wobec niemożności uczestnictwa we mszy św. została w naszych kieszeniach, przekazać na szczytny cel. Wasza hojność przekroczyła jednak nasze najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu kilkukrotnie przekroczyliśmy pierwotny cel finansowy zbiórki, co bardzo cieszy. To wielka wartość, że potrafimy być solidarni z najbardziej potrzebującymi w czasach niełatwych także dla nas.

Dziękujemy Marcie Titaniec, która wymyśliła zbiórkę oraz Pawłowi Kęsce, który zaangażował się w prace koncepcyjne i przygotowanie materiałów. Dziękujemy także s. Małgorzacie i całej jej wspólnocie, za to, że są i robią tak wiele, także dla nas. Nasza solidarność okazana w taki sposób w trudnym czasie to jedynie forma okazania wdzięczności.

Dziękujemy Wam wszystkim najserdeczniej! 28918 zł udało nam się, dzięki Wam zebrać w ramach akcji Taca na pomoc, która oficjalnie zakończyła się o północy. Wszystkie te pieniądze, a także kilka osobnych wpłat tak adresowanych, które wpłynęły na konto naszego Stowarzyszenia przekażemy Wspólnocie Chleb Życia s. Małgorzaty Chmielewskiej.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz