Wiara, nauka, teologia i kosmologia według Michała Hellera

Ks. prof. dr hab. Michał Heller – ksiądz katolicki, teolog, filozof, naukowiec z dziedziny nauk matematyczno-fizycznych, laureat nagrody im. Templetona (jako jedyny Polak). M. Heller stara się łączyć ze sobą te dziedziny, a więc Biblię, jej interpretację, historię filozofii, nauki przyrodniczo-fizyczne. W ich świetle przedstawia swoje pojmowanie Wszechświata i Boga.

Zapraszamy na kolejną kawiarenkę Klubu "TP" w Poznaniu, poświęconą tym razem zagadnieniom z pogranicza wiary, nauki, teologii i kosmologii. Bohaterem prelekcji naszego klubowicza prof. Jerzego Jańczaka będzie ks. prof. Michał Heller. Zapraszamy w poniedziałek, 3 lutego na godz. 19 do Restauracji Pod Niebieniem (Stary Rynek 64/65).
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz